PSŻ Poznań – ROW Rybnik typy i kursy (13.04.2024)

Przed nami inauguracja Metalkas 2. Ekstraligi 2024. W ciemno można zakładać, że w Poznaniu emocji będzie naprawdę sporo! Jak przedstawiają się PSŻ Poznań – ROW Rybnik typy? Moje przeczucia zamieszczone zostały poniżej.

PSŻ Poznań – ROW Rybnik typy bukmacherskie

Zanim omówię PSŻ Poznań – ROW Rybnik typy, pragnę wyraźnie podkreślić, że to dopiero pierwszy mecz Metalkas 2. Ekstraligi 2024. Na początku sezonu zawsze jest sporo niewiadomych, nie brakuje też niespodzianek. Czy coś zaskakującego wydarzy się również w Poznaniu?

PSŻ Poznań - ROW Rybnik typy

Ja uważam, że “Skorpiony” jak najbardziej są w stanie wykorzystać atut własnego toru. Poznaniacy powinni pokazać pazur i wygrać z ROW-em Rybnik. Znajomość nawierzchni i fakt, że ROW nie może na razie korzystać z Patricka Hansena, mogą mieć kluczowe znaczenie.

Niewątpliwie ważna może być także forma Aleksandra Łoktajewa. Przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu Ukrainiec prezentował naprawdę dobrą dyspozycję. Dał nadzieję poznańskim kibicom, że w trakcie rozgrywek Metalkas 2. Ekstraligi będzie ważnym ogniwem zespołu ze stolicy Wielkopolski. Na inaugurację powinien pojechać lepiej niż Brady Kurtz.

PSŻ Poznań – ROW Rybnik składy awizowane

Jak przedstawiają się składy awizowane na mecz PSŻ Poznań – ROW Rybnik? Oto one:

#OrzechowaOsada PSŻ Poznań:
9. Szymon Szlauderbach
10. Michael Jepsen Jensen
11. Mateusz Dul
12. Ryan Douglas
13. Aleksandr Łoktajew
14. Kacper Teska
15. Kacper Grzelak

Innpro ROW Rybnik:
1. Rohan Tungate
2. Grzegorz Walasek
3. Jakub Jamróg
4. Norick Bloedorn
5. Brady Kurtz
6. Kacper Tkocz
7. Maksym Borowiak

PSŻ Poznań – ROW Rybnik kursy bukmacherskie

Faworytem bukmacherów jest zespół z Rybnika. Ja jednak twierdzę, że PSŻ Poznań wykorzysta tutaj atut domowej nawierzchni i zdoła odnotować sukces.

Zapewne wiele osób zaciera ręce, oczekując tego pojedynku. W Poznaniu zadziać może się naprawdę sporo. Lepiej na papierze wygląda zestawienie gości i to oni wydaje się mają większe szanse na sukces. Miejscowi jednak na pewno postawią twarde warunki. Na ile to pozwoli? Pożyjemy, zobaczymy. Generalnie jednak na nudę raczej narzekać nie będziemy.

PSŻ Poznań – ROW Rybnik bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni te dwa zespoły rywalizowały 18 czerwca 2023 roku. Wówczas ROW Rybnik wygrał na domowym owalu 48:42. Wcześniej PSŻ Poznań triumfował przed domową publicznością 46:44.

Jeżeli chodzi o dotychczasowe wyniki, to zbyt wiele tutaj napisać nie można. A wszystko dlatego, że przecież obie ekipy odjechały jedynie treningi i sparingi. Prawdziwym sprawdzianem formy będzie liga.

Gdzie oglądać PSŻ Poznań – ROW Rybnik? Transmisja i godzina

Mecz #OrzechowaOsada PSŻ Poznań – Innpro ROW Rybnik to starcie w ramach 1. kolejki Metalkas 2. Ekstraligi. Spotkanie przewidziano na 13 kwietnia 2024 roku. Początek rywalizacji na poznańskim Golęcinie nastąpi o godzinie 14:00. Emocji na pewno nie zabraknie!

Gdzie pojawi się transmisja? Przekaz live znajdziecie na Canal+ Sport 5. Transmisję online tradycyjnie będzie można śledzić na Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ