Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra transmisja. Gdzie oglądać?

Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra transmisja. Gdzie oglądać?

Gdzie oglądać piątkowy mecz Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra? Transmisja inaugurującego meczu sezonu 2024 budzi spore zainteresowanie i pojawi się w TV oraz online.

Gdzie oglądać  Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra? Transmisja TV

Na którym kanale oglądać transmisję meczu Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra? Transmisja pojawi się na Eleven Sports 1. Będzie to pierwszy mecz sezonu 2024 i rozpocznie się o godzinie 18:00.

BONUS: KURS 100.00 na zwycięzcę meczu w STS! (rejestracja z kodem STSMAX, wpłata min. 50 zł i akceptacja zgód marketingowych, max. wygrana 200 zł) 

ODBIERZ BONUS

Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra transmisja online

Jest oczywiste także, że pojawi się transmisja online z meczu Sparty z Falubazem. Będzie można ją obejrzeć w Eleven Sports 1 w usłudze Canal+ Online. Skorzystaj z poniższego odnośnika aby założyć konto.

OGLĄDAJ TUTAJ

Sparta pokaże moc?

Sparta Wrocław to aktualni wicemistrzowie kraju, którzy dokonali jednej roszady w składzie. Miejsce Piotra Pawlickiego zajął Bartłomiej Kowalski. Pozostali liderzy pozostali niezmienieni, a to oznacza, że Spartanie znów mogą bić się o medale. Przeciwko nim w pierwszej kolejce pojadą Zielonogórzanie. Falubaz jest beniaminkiem, a ostatni beniaminek, który utrzymał się w najwyższej klasie to Motor Lublin. Może być zatem ciężko, ale Falubaz liczy na doświadczonych braci Przemysława i Piotra Pawlickiego oraz Jarosława Hampela. Pierwszy mecz pokaże w jakim miejscu znajduje się ekipa z Zielonej Góry.