Stal Rzeszów – Orzeł Łódź typy i kursy (13.04.2024)

Rywalizację na zapleczu PGE Ekstraligi czas zacząć! W tym tekście znajdziesz Stal Rzeszów – Orzeł Łódź typy. W jaki sposób z Metalkas 2. Ekstraligą przywita się beniaminek? Moim zdaniem ekipa ze stolicy Podkarpacia jak najbardziej może wygrać.

Stal Rzeszów – Orzeł Łódź typy bukmacherskie

Wiadomo, że na początku sezonu zawsze jest bardzo dużo niewiadomych. Tak naprawdę trudno jest ułożyć Stal Rzeszów – Orzeł Łódź typy. Coś na temat formy poszczególnych zawodników już wiemy, jednak nadal jest to trochę wróżenie z fusów.

Stal Rzeszów - Orzeł Łódź typy

Na tym etapie rozgrywek ogromne znaczenie może mieć atut własnego toru. Choćby stąd prognoza, że ten mecz zakończy się wygraną rzeszowskiej Stali. Moim zdaniem beniaminek rozgrywek ma ogromną szansę na to, by solidnie przywitać się z Metalkas 2. Ekstraligą.

Jednocześnie przeczuwam, że Marcin Nowak wypadnie lepiej od Oskara Polisa. W poprzednim roku ci dwaj zawodnicy rywalizowali na arenach drugoligowych, a dziś są już “pierwszoligowcami”. Nowak może jednak pochwalić się większym doświadczeniem, co może być tutaj kluczowe.

Stal Rzeszów – Orzeł Łódź składy awizowane

Przedstawiciele obu sztabów szkoleniowych zgłosili już składy awizowane na mecz Texom Stal Rzeszów H. Skrzydlewska Orzeł Łódź. W jakich zestawieniach mają jechać te dwa zespoły? Rzućmy okiem.

Texom Stal Rzeszów 
9. Marcin Nowak
10. Jacob Thorssell
11. Mateusz Świdnicki
12. Nicki Pedersen
13. Krystian Pieszczek
14. Wiktor Rafalski
15. Bartosz Curzytek

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 
1. Oskar Polis
2. Benjamin Basso
3. Oliver Berntzon
4. Daniel Kaczmarek
5. Luke Becker
6. Mateusz Bartkowiak
7. Aleksander Grygolec

Stal Rzeszów – Orzeł Łódź kursy bukmacherskie

Faworytem bukmacherów jest Texom Stal Rzeszów. Takie kursy bukmacherskie raczej nikogo nie dziwią.

Choć rzeszowianie przystępują do rozgrywek jako beniaminek, to na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Podkarpacki team zdołał zbudować bardzo ciekawy team. Liderem tego zestawienia może być utytułowany Duńczyk Nicki Pedersen. Oczywiście w ciemno można zakładać, że solidnie w barwach Stali pojadą też m.in. Marcin Nowak oraz Krystian Pieszczek. Orzeł Łódź to z kolei spora niewiadoma. Skład tego zespołu nie rzuca na kolana.

Stal Rzeszów – Orzeł Łódź bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Ostatnie mecze tych dwóch ekip to oczywiście spotkania kontrolne. Nie ma sensu do nich nawiązywać w kontekście meczu ligowego. Wszystko dlatego, że pojedynki sparingowe nierzadko nijak mają się do ligi.

Warto jednak zauważyć, że Stal Rzeszów i Orzeł Łódź w ostatnich latach nie rywalizowały w rozgrywkach ligowych. To sprawia, że ten mecz zapowiada się szczególnie ciekawie!

Gdzie oglądać Stal Rzeszów – Orzeł Łódź? Transmisja i godzina

Texom Stal Rzeszów – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź to mecz 1. kolejki Metalkas 2. Ekstraligi. Spotkanie na pewno zagwarantuje nam mnóstwo emocji.

Bezpośrednia transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport 5 i Canal+ online. Pojedynek zaplanowano na 13 kwietnia, godz. 19:00.

OGLĄDAJ TUTAJ