PSŻ Poznań – Wybrzeże Gdańsk typy i kursy (27.04.2024)

To już trzecia kolejka Metalkas 2. Ekstraligi. W tej serii dojdzie do bardzo ważnego starcia w Poznaniu. Przed tą konfrontacją przedstawiam PSŻ Poznań – Wybrzeże Gdańsk typy. Która drużyna odnotuje zwycięstwo?

PSŻ Poznań – Wybrzeże Gdańsk typy bukmacherskie

W kontekście meczu w Poznaniu podsuwam PSŻ Poznań – Wybrzeże Gdańsk typy, że wygrają gospodarze. Uważam, że atut własnego toru będzie miał tutaj ogromne znaczenie i zostanie odpowiednio wykorzystany przez ekipę miejscowych.

PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk

Jednocześnie przeczuwam, że solidnie w barwach poznańskiego zespołu wypadnie Aleksadr Łoktajew. Ten zawodnik powinien zapisać na swoim koncie co najmniej 11 punktów. Czas pokaże, jak to wszystko się potoczy i czy rzeczywiście lider poznaniaków nie zawiedzie.

Generalnie to mecz o sporym ciężarze gatunkowym. A wszystko dlatego, że wydaje się, iż właśnie zespoły z Poznania i Gdańska będą walczyć o utrzymanie.

PSŻ Poznań – Wybrzeże Gdańsk składy awizowane

Oczywiście znamy już składy awizowane na mecz #OrzechowaOsada PSŻ Poznań – Energa Wybrzeże Gdańsk. Jak prezentują się zestawienia zgłoszone przez oba sztaby szkoleniowe?

#OrzechowaOsada PSŻ Poznań 
9. Michael Jepsen Jensen
10. Szymon Szlauderbach
11. Mateusz Dul
12. Ryan Douglas
13. Aleksandr Łoktajew
14. Kacper Teska
15. Kacper Grzelak

Energa Wybrzeże Gdańsk 
1. Niels Kristian Iversen
2. Tom Brennan
3. Nicolai Klindt
4. Mateusz Tonder
5. Krzysztof Kasprzak
6. Miłosz Wysocki
7. Eryk Kamiński

PSŻ Poznań – Wybrzeże Gdańsk kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie zwiastują zaciętą batalię o punkty. Większe szanse na triumf przypisuje się jednak drużynie PSŻ Poznań. Wybrzeże Gdańsk jednak na pewno postawi twarde warunki.

Wszystko wskazuje na to, że ten pojedynek zagwarantuje naprawdę sporo emocji. Choćby dlatego warto wygospodarować sobie trochę czasu, by śledzić rywalizację, do której dojdzie na poznańskim Golęcinie. O końcowym rozstrzygnięciu zadecydowań mogą totalne detale. Rzeczywistość zweryfikuje, kto przybliży się do utrzymania, a kto będzie miał o czym myśleć przed kolejnymi wyzwaniami w ramach Metalkas 2. Ekstraligi.

PSŻ Poznań – Wybrzeże Gdańsk bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

PSŻ Poznań do tej pory odjechał jedno spotkanie. W pierwszej kolejce 2. Ekstraligi musiał przełknąć gorycz porażki. Wówczas “Skorpiony” przegrały u siebie 42:48.

Wybrzeże Gdańsk rozpoczęło zaś sezon od dwóch porażek z rzędu. Najpierw gdańszczanie polegli w domowym starciu z Wilkami Krosno 43:47, a następnie przegrali w Ostrowie 32:57.

Do ostatniego starcia Wybrzeża z PSŻ-em doszło 3 czerwca 2023 roku w Gdańsku. Wtedy Wybrzeże wygrało 49:40. Wcześniej (28 maja 2023 roku) PSŻ pokonał Wybrzeże u siebie 49:41.

Gdzie oglądać PSŻ Poznań – Wybrzeże Gdańsk? Transmisja i godzina

Pojedynek #OrzechowaOsada PSŻ Poznań – Energa Wybrzeże Gdańsk dojdzie do skutku w ramach 3. kolejki Metalkas 2. Ekstraligi. To spotkanie zaplanowane zostało na 27 kwietnia 2024 roku. Początek o godz. 16:30.

Transmisja telewizyjna nie została przewidziana. Pojawi się jednak stream internetowy. Przekaz online znajdziesz na Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ