Sparta Wrocław – GKM Grudziądz transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Sparta Wrocław – GKM Grudziądz transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

Na horyzoncie kolejny pojedynek PGE Ekstraligi 2024. Na pewno nie brakuje takich osób, które zastanawiają się, gdzie dostępna będzie Sparta Wrocław – GKM Grudziądz transmisja. Poniżej rozwiane zostały wszelkie wątpliwości dotyczące tego spotkania. Dokładnie wyjaśniam, gdzie pojawi się transmisja i stream z Wrocławia.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Sparta Wrocław – GKM Grudziądz? Transmisja na żywo (26.04.2024)

Nie wiesz Sparta Wrocław – GKM Grudziądz gdzie oglądać przez internet? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Otóż stream będzie można znaleźć między innymi na Canal+ online i na Pilot WP.

Warto jeszcze przypomnieć, że spotkanie Betard Sparta Wrocław – ZOOleszcz GKM Grudziądz otworzy trzecią kolejkę PGE Ekstraligi, a więc najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Mecz odbędzie się 26 kwietnia 2024 roku. Początek o godz. 18:00.

OGLĄDAJ TUTAJ

Sparta Wrocław – GKM Grudziądz transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Oczywiście przewidziano także transmisję telewizyjną. W tym miejscu warto zaznaczyć, że spotkanie we Wrocławiu będzie można oglądać na kanale Eleven Sports 1.

Zanosi się na jednostronne widowisko, bo wyraźnym faworytem jest tutaj Betard Sparta. Czy mimo to ZOOleszcz GKM zdoła się jakoś postawić? Czas pokaże. 26 kwietnia wieczorem już wszystko będzie jasne.

Słaby początek GKM-u Grudziądz

GKM Grudziądz bardzo słabo wszedł w rozgrywki PGE Ekstraligi 2024. Najpierw ten zespół przegrał z Motorem Lublin 38:52, a następnie poniósł porażkę w Zielonej Górze 42:48. Teraz znów będzie miał bardzo trudno zapunktować. Wątpliwe, że zdoła coś wyszarpać w stolicy Dolnego Śląska.

Betard Sparta Wrocław zaczęła zaś od triumfu nad Novy Hotel Falubazem Zielona Góra 47:41. Następna konfrontacja z udziałem wrocławian została odwołana. Wszystko z uwagi na opady deszczu w Częstochowie. Nowa data tego starcia to 30 kwietnia 2024 roku, godz. 20:30.