Sparta Wrocław – Apator Toruń typy, kursy i transmisja (10.09.2023)

Pora na rewanżowe półfinały PGE Ekstraligi 2023! W tym tekście pragniemy wam zaprezentować godne uwagi Sparta Wrocław – Apator Toruń typy.

Sparta Wrocław – Apator Toruń typy i przewidywania

Niewątpliwie warto przeanalizować nasze Sparta Wrocław – Apator Toruń typy. Na wstępie musimy przypomnieć, że pierwsza półfinałowa konfrontacja tych dwóch drużyn miała bardzo zacięty i emocjonujący przebieg. Wówczas zwycięzca nie został wyłoniony. Spotkanie zakończyło się rezultatem 45:45.

Sparta Wrocław - Apator Toruń typy

Jak będzie tym razem? Przeczuwamy, że ostatecznie z wygranej cieszyć się będzie Betard Sparta Wrocław. Ten sukces może jednak rodzić się w gigantycznych bólach. A być może finalnie jednak w ogóle się nie narodzi.

Gdyby Sparta jechała w optymalnym składzie, to bylibyśmy pewni, że wrocławianie wygrają i awansują do finału. Tymczasem ten zespół spotkały niemałe perturbacje – chodzi o upadki Taia Woffindena oraz Artioma Łaguty. Ze względu na te zdarzenia trudno przewidzieć, jak wyglądać będzie zestawienie Spartan. Być może dowiemy się tego krótko przed meczem.

Generalnie wobec tych problemów na pewno duża odpowiedzialność spocznie na barkach Macieja Janowskiego. Ten zawodnik będzie musiał stanąć na wyżynach, by wspomóc swój zespół w walce o finał PGE Ekstraligi. Uważamy, że wykorzysta doświadczenie i znajomość wrocławskiego toru, by zapisać przy swoim nazwisku co najmniej 11 punktów.

Sparta Wrocław – Apator Toruń składy awizowane

A jak wyglądają składy awizowane na mecz Betard Sparta Wrocław – For Nature Solutions KS Apator Toruń? Poniżej przedstawiamy zestawienia zgłoszone przez sztaby szkoleniowe obu ekip:

Betard Sparta Wrocław:
9. Piotr Pawlicki
10. Daniel Bewley
11. Charles Wright
12. Artiom Łaguta
13. Maciej Janowski
14. Bartłomiej Kowalski
15. Kevin Małkiewicz

For Nature Solutions KS Apator Toruń:
1. Wiktor Lampart
2. Robert Lambert
3. Emil Sajfutdinow
4. Paweł Przedpełski
5. Patryk Dudek
6. Krzysztof Lewandowski
7. Oskar Rumiński

Sparta Wrocław – Apator Toruń bezpośrednie mecze

Ostatni mecz tych dwóch drużyn miał miejsce 27 sierpnia 2023 roku. Wówczas padł remis 45:45.

  • Apator Toruń – Sparta Wrocław 45:45
  • Sparta Wrocław – Apator Toruń 57:33
  • Apator Toruń – Sparta Wrocław 38:52

Wcześniej natomiast z wygranych dwukrotnie cieszyła się drużyna z Dolnego Śląska. 23 kwietnia 2023 roku wrocławianie pokonali toruńskiego Apatora 52:38. 9 lipca 2023 roku Sparta zwyciężyła natomiast 57:33.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Sparta Wrocław – Apator Toruń? Transmisja

Kiedy Sparta Wrocław – Apator Toruń i o której godzinie? Ten pojedynek przewidziany został na 10 września 2023 roku. Początek rywalizacji wyznaczono natomiast na godzinę 19:15. W ciemno można obstawiać, że emocji absolutnie nie zabraknie. 

Gdzie dostępna będzie bezpośrednia transmisja? Spotkanie oglądać będzie można na Canal+ Sport 5. Pojawi się jednak również szansa na to, by ten pojedynek śledzić przy wykorzystaniu platformy internetowej.

Stream udostępniony zostanie na Canal+ online. Z tej platformy można korzystać z poziomu urządzeń mobilnych i komputerów, a także nowoczesnych telewizorów.