Sparta Wrocław – Unia Leszno typy i kursy (17.05.2024)

Pora przedstawić Sparta Wrocław – Unia Leszno typy. Te dwie ekipy zmierzą się w meczu piątej kolejki PGE Ekstraligi 2024. Zanosi się na ciekawe ściganie. Faworytem są oczywiście gospodarze.

Sparta Wrocław – Unia Leszno typy bukmacherskie

Skąd takie, a nie inne Sparta Wrocław – Unia Leszno typy bukmacherskie? Wygraną gospodarzy co najmniej 10 punktami przewiduję z uwagi na fakt, że wrocławianie mają większy potencjał i przede wszystkim pojadą u siebie. Powinni to wykorzystać do osiągnięcia dobrego wyniku.

Sparta Wrocław - Unia Leszno typy

Poza tym twierdzę, że dwucyfrówkę wykręci Tai Woffinden. Brytyjczyk słabo wszedł w ten sezon PGE Ekstraligi, ale jego ostatnie wyniki wskazują na to, że w końcu się przebudził. Teraz powinien to potwierdzić na domowym owalu.

A jak wygląda sytuacja obu ekip w ligowej tabeli?

Betard Sparta Wrocław, zajmująca obecnie trzecie miejsce z 5 punktami, zaprezentowała się dotąd z całkiem przyzwoitej strony, notując 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażkę w 4 rozegranych meczach. Wrocławianie, rywalizując na własnym terenie, będą chcieli kontynuować swoją solidną formę i dodać kolejne zwycięstwo do swojego dorobku.

Fogo Unia Leszno znajduje się na szóstej pozycji z 3 punktami, wynikającymi z 1 zwycięstwa, 1 remisu i 2 porażek. Unia Leszno, mimo słabszego startu sezonu, posiada doświadczony zespół, który jest gotowy do rywalizacji na najwyższym poziomie. Dla “Byków” każdy kolejny mecz to szansa na poprawę pozycji i nawiązanie walki o wyższe lokaty.

Sparta Wrocław – Unia Leszno składy awizowane

Znamy składy awizowane na mecz we Wrocławiu. Jakie zestawienia zgłosili przedstawiciele obu ekip?

Fogo Unia Leszno:
1. Bartosz Smektała
2. Andrzej Lebiediew
3. Janusz Kołodziej
4. Keynan Rew
5. Grzegorz Zengota
6. Damian Ratajczak
7. Hubert Jabłoński

Betard Sparta Wrocław:
9. Daniel Bewley
10. Tai Woffinden
11. Bartłomiej Kowalski
12. Artiom Łaguta
13. Maciej Janowski
14. Nikodem Mikołajczyk
15. Jakub Krawczyk

Sparta Wrocław – Unia Leszno kursy bukmacherskie

Oczywiście wyraźnym faworytem jest Betard Sparta Wrocław. Niskie kursy na triumf gospodarzy nie powinny dziwić.

Ten mecz powinien być emocjonujący, bo obie drużyny będą zdeterminowane, aby uzyskać korzystny wynik. Dla Sparty Wrocław jest to okazja do umocnienia się w czołówce tabeli, podczas gdy Unia Leszno będzie dążyć do odbicia się od dolnych rejonów. Kibice mogą spodziewać się zaciętej rywalizacji i emocji na najwyższym poziomie w tym starciu w PGE Ekstralidze.

Sparta Wrocław – Unia Leszno bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Ostatni mecz Sparty z Unią miał miejsce 20 sierpnia 2023 roku. Wtedy wrocławianie wygrali u siebie 53:37. Prędzej triumfowali w Lesznie 48:42.

Sparta ma za sobą porażkę w Toruniu 38:52, remis w Częstochowie 45:45, ale i wygraną u siebie z GKM-em Grudziądz 53:37.

Unia Leszno natomiast przegrywała z GKM-em Grudziądz 54:35 i Apatorem Toruń 31:59, ale i zremisowała z Falubazem Zielona Góra 45:45.

Gdzie oglądać Sparta Wrocław – Unia Leszno? Transmisja i godzina

Ten mecz odbędzie się 17 maja. Początek o godz. 20:30.

Transmisja dostępna będzie na Eleven Sports 1 i w Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ