Stal Gorzów – Apator Toruń typy i kursy (14.04.2024)

Fani żużla są zachwyceni, a wszystko z uwagi na to, że rusza PGE Ekstraliga 2024. Przed nami kolejny kapitalnie zapowiadający się mecz. Poniżej przedstawiam Stal Gorzów – Apator Toruń typy, które warto uważnie przeanalizować.

BONUS: KURS 100.00 na zwycięzcę meczu w STS! (rejestracja z kodem STSMAX, wpłata min. 50 zł i akceptacja zgód marketingowych, max. wygrana 200 zł) 

ODBIERZ BONUS

Stal Gorzów – Apator Toruń typy bukmacherskie

PGE Ekstraliga nie przez przypadek jest nazywana najlepszą i najszybszą ligą świata. Właśnie w tych rozgrywkach jeżdżą absolutnie topowi zawodnicy. Niewątpliwie poziom rozgrywek niezmiennie pozostaje szalenie wysoki, co jest gwarantem gigantycznych emocji!

Stal Gorzów - Apator Toruń typy

Na pewno sporo zadzieje się podczas meczu w Gorzowie. Moim zdaniem sens jak najbardziej mają Stal Gorzów – Apator Toruń typy, że zwycięstwo odnotuje ekipa “Aniołów”. W tej sytuacji na uwadze mam choćby to, że z problemami zdrowotnymi mierzy się mocny punkt Stali Szymon Woźniak. Może mieć to ogromny wpływ na przebieg spotkania.

Jednocześnie uważam, że Oskar Fajfer zdobędzie więcej punktów niż Paweł Przedpełski. Dlaczego podsuwam takie przeczucia? W tym miejscu warto odnotować, że Fajfer zdołał już dobrze poznać gorzowski owal, co powinno mu pomóc w notowaniu solidnych występów na tym torze.

Stal Gorzów – Apator Toruń składy awizowane

Jak przedstawiają się składy awizowane na mecz Stal Gorzów – Apator Toruń? Oto one:

KS Apator Toruń
1. Patryk Dudek
2. Robert Lambert
3. Wiktor Lampart
4. Paweł Przedpełski
5. Emil Sajfutdinow
6. Krzysztof Lewandowski
7. Mateusz Affelt

ebut.pl Stal Gorzów
9. Szymon Woźniak
10. Oskar Fajfer
11. Martin Vaculik
12. Jakub Miśkowiak
13. Anders Thomsen
14. Oskar Paluch
15. Jakub Stojanowski

Stal Gorzów – Apator Toruń kursy bukmacherskie

Faworytem bukmacherów jest zespół Stali Gorzów. Nie powinno to nikogo dziwić. Stal ma mocny skład i na pewno powalczy o wysokie cele. Mimo to typuję triumf gości.

Na triumfie Stali Gorzów za dużo się  nie zarobi. Mnożnik w tym przypadku to tylko 1,35. Na remis jest to 15,00, a na wygraną Apatora Toruń 3,58. Bukmacherzy więc przeczuwają, że komplet punktów zostanie w Gorzowie Wielkopolskim. Niewątpliwie dużo zależy od tego, w jakiej formie będzie kontuzjowany ostatnio Szymon Woźniak.

Stal Gorzów – Apator Toruń bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Przed tym spotkaniem obie ekipy rywalizowały w sparingach. Uważam jednak, że nie ma sensu, by analizować ich wyniki, bo to były tylko mecze testowe.

Warto jednak napomknąć o tym, że te dwie ekipy po raz ostatni spotkały się 4 sierpnia 2023 roku w Gorzowie Wielkopolskim. Wtedy padł remis 45:45. Wcześniej Apator wygrał u siebie 47:43, a jeszcze prędzej gorzowianie zwyciężyli 51:39.

Gdzie oglądać Stal Gorzów – Apator Toruń? Transmisja i godzina

Spotkanie Stal Gorzów – Apator Toruń zaplanowane zostało na 14 kwietnia 2024 roku. Początek rywalizacji o godzinie 19:15. Emocji na pewno nie zabraknie.

Oczywiście dostępna będzie transmisja. Znajdziesz ją na Canal+ Sport, ale i na Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ