Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa typy i kursy (28.04.2024)

Kończy się już trzecia kolejka PGE Ekstraligi 2024. Tę serię zmagań zamknie konfrontacja w Gorzowie Wielkopolskim. Sprawdź Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa typy. Kto jest faworytem tej batalii?

Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa typy bukmacherskie

Za moment przeanalizuję moje Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa typy. Najpierw jednak chciałbym wyraźnie podkreślić, że spotkanie na stadionie imienia Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim zapowiada się naprawdę dobrze. Warto wygospodarować trochę czasu, by śledzić ten mecz.

Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa

Przede wszystkim twierdzę, że komplet punktów zostanie w Gorzowie Wielkopolskim. Tutaj kluczowy może być atut własnego toru. Stal na pewno doskonale czuje się na stadionie im. Jancarza, co będzie chciała wykorzystać w celu pewnego triumfu nad Włókniarzem.

Jednocześnie przeczuwam, że prym w szeregach gospodarzy wiódł będzie Szymon Woźniak. To uczestnik tegorocznego cyklu Grand Prix, co wręcz zobowiązuje go do tego, by u siebie na torze wykręcać dwucyfrowe zdobycze. Na pewno ma na to spore szanse.

Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa składy awizowane

Składy awizowane na starcie ebut.pl Stal Gorzów – Tauron Włókniarz Częstochowa przedstawiliśmy poniżej. Na kogo zamierzają postawić obydwaj trenerzy?

Awizowane składy:

Tauron Włókniarz Częstochowa:
1. Mikkel Michelsen
2. Maksym Drabik
3. Kacper Woryna
4. Mads Hansen
5. Leon Madsen
6. Kajetan Kupiec
7. Kacper Halkiewicz

ebut.pl Stal Gorzów:
9. Szymon Woźniak
10. Oskar Fajfer
11. Martin Vaculik
12. Jakub Miśkowiak
13. Anders Thomsen
14. Oskar Paluch
15. Jakub Stojanowski

Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa kursy bukmacherskie

Faworytem bukmacherów jest Stal Gorzów. To chyba nikogo nie dziwi. Gorzowianie mają przecież całkiem niezły skład.

Gorzowianie będą niewygodnym rywalem niemalże dla każdego, jadąc na domowym owalu. Wydaje się, że właśnie tor może być wręcz gigantycznym atutem Stali. Czy zdołają odpowiednio z tego skorzystać podczas starcia z Włókniarzem? Wydaje się, że jak najbardziej tak. Niewykluczone jednak, że tor zweryfikuje te przedmeczowe oczekiwania. Pożyjemy, zobaczymy, co wydarzy się w Gorzowie Wielkopolskim.

Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

W poprzednim sezonie te dwie ekipy mierzyły się aż czterokrotnie. Najpierw był remis 45:45, później wygrała Stal Gorzów 51:38, a następnie dwukrotnie triumfował Włókniarz Częstochowa – 49:41 i 50:40.

Stal Gorzów ten sezon rozpoczęła od wygranej z Apatorem Toruń 51:39. Następnie przegrała w Lublinie 35:55.

Włókniarz Częstochowa natomiast do tej pory odjechał tylko jedno spotkanie – przegrał w Lesznie 43:47.

Gdzie oglądać Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa? Transmisja i godzina

Pojedynek 3. kolejki PGE Ekstraligi ebut.pl Stal Gorzów – Tauron Włókniarz Częstochowa odbędzie się 28 kwietnia 2024 roku. Początek rywalizacji zaplanowany został na godzinę 19:15.

Oczywiście przewidziana została bezpośrednia transmisja z tego starcia. Mecz będzie można oglądać na Canal+ Sport. Wolisz śledzić zmagania przez internet? To żaden problem. Internetowy przekaz pojawi się na Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ