Wilki Krosno – Polonia Bydgoszcz typy i kursy (21.04.2024)

Rozkręcają nam się rozgrywki Metalkas 2. Ekstraligi 2024. Z całą pewnością mnóstwo emocji zagwarantuje starcie, do którego 21 kwietnia dojdzie w Krośnie. Sprawdź Wilki Krosno – Polonia Bydgoszcz typy na to spotkanie. Na torze mogą lecieć iskry! Kto wygra?

Wilki Krosno – Polonia Bydgoszcz typy bukmacherskie

Pora nieco więcej napisać na temat tego, jakie Wilki Krosno – Polonia Bydgoszcz typy na ten mecz uważam za sensowne. Przede wszystkim twierdzę, że Wilki Krosno odnotują tutaj zwycięstwo. Faktem jest, że drużyna z Podkarpacia ma naprawdę solidne zestawienie. Ten team powinien być mocny przede wszystkim podczas domowych spotkań.

Wilki Krosno - Polonia Bydgoszcz typy

Krośnieńskie Cellfast Wilki powinny wykorzystać znajomość owalu, by powalczyć o triumf nad przeciwnikiem z Bydgoszczy. “Gryfy” jednak na pewno też są mocne, więc mogą się tutaj postawić.

Przewiduję, że solidnie w starciu Wilki Krosno – Polonia Bydgoszcz wypadnie Vaclav Milik. Czech ma już spore doświadczenie. Znajomość krośnieńskiego owalu powinna pomóc mu w zdobyciu sensownego wyniku – typuję, że na jego koncie pojawi się co najmniej 12 punktów.

Wilki Krosno – Polonia Bydgoszcz składy awizowane

Przed meczem w Krośnie warto sprawdzić składy awizowane. Jakie zestawienia zostały zgłoszone na spotkanie Wilki Krosno – Polonia Bydgoszcz?

Abramczyk Polonia Bydgoszcz:
1. Andreas Lyager
2. Kai Huckenbeck
3. Mateusz Szczepaniak
4. Tim Soerensen
5. Krzysztof Buczkowski
6. Franciszek Karczewski
7. Olivier Buszkiewicz

Cellfast Wilki Krosno:
9. Norbert Krakowiak
10. Jonas Seifert-Salk
11. Dimitri Berge
12. Patryk Wojdyło
13. Vaclav Milik
14. Piotr Świercz
15. Szymon Bańdur

Wilki Krosno – Polonia Bydgoszcz kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie są bardzo wymowne. Wynika z nich, że czeka nas zacięte spotkanie. Jego faworytem uznaje się zespół z Krosna.

Krośnianie mają po swojej stronie atut domowej nawierzchni. A wszyscy wiemy, jak ważne jest to w żużlu. Czy tor pomoże podkarpackiej drużynie w odniesieniu sukcesu? Taki scenariusz jest wielce prawdopodobny, ale zobaczymy, co przyniesie rzeczywistość. Polonia na pewno tanio skóry nie sprzeda,  co zwiastuje interesujące widowisko. Warto wygospodarować sobie trochę czasu, by śledzić przebieg tej rywalizacji.

Wilki Krosno – Polonia Bydgoszcz bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Pierwsze mecze tych dwóch ekip doszły do skutku 14 kwietnia. Wówczas Wilki Krosno wygrały w Gdańsku z tamtejszym Wybrzeżem 47:43. Polonia Bydgoszcz natomiast na własnym torze pokonała Arged Malesę Ostrów 51:38.

Ostatnie bydgosko-krośnieńskie starcie miało miejsce 19 czerwca 2022 roku w Bydgoszczy. Wtedy Polonia wygrała 46:44. Wcześniej (13 maja 2022) “Gryfy” triumfowały w Krośnie 45:44.

Gdzie oglądać Wilki Krosno – Polonia Bydgoszcz? Transmisja i godzina

Pojedynek Cellfast Wilki Krosno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz dojdzie do skutku w ramach drugiej kolejki Metalkas 2. Ekstraligi. Spotkanie przewidziane zostało na 21 kwietnia 2024 roku, godz. 14:00.

Oczywiście dostępna będzie transmisja telewizyjna. Spotkanie w Krośnie obejrzysz na Canal+ Sport 5. Poza tym przewidziany został stream online – znajdziesz go na platformie Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ