Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław typy i kursy (30.04.2024)

Pora na kolejne emocje związane z PGE Ekstraligą. Zaległy pojedynek Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław odbędzie się już 30 kwietnia 2024 roku. Sprawdź Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław typy dotyczące tego pojedynku. Kto wygra, a kto będzie musiał przełknąć gorycz porażki?

Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław typy bukmacherskie

Czas nieco szerzej omówić Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław typy. Przede wszystkim uważam, że to spotkanie wygrają gospodarze.

Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław typy

Taką prognozę motywuję faktem, że Włókniarz pokonywał Spartę w trzech z pięciu ostatnich bezpośrednich pojedynków. Poza tym “Lwy” pojadą u siebie, co powinno im pomóc w odnotowaniu dobrego wyniku.

Jednocześnie stawiam na udany występ Leona Madsena. Ten zawodnik tor w Częstochowie zna niczym własną kieszeń. Wobec tego przeczuwam, że ze spokojem powinien wywalczyć 12 punktów. Jeżeli Duńczyk będzie w gazie, to na pewno może poprowadzić gospodarzy do triumfu nad wrocławską Spartą.

Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław składy awizowane

Wiemy już, jak przedstawiają się składy awizowane na starcie Włókniarza Częstochowa ze Spartą Wrocław. Zestawienia zgłoszone przez obie ekipy zobaczysz poniżej.

Krono-Plast Włókniarz Częstochowa:
9. Mikkel Michelsen
10. Maksym Drabik
11. Kacper Woryna
12. Mads Hansen
13. Leon Madsen
14. Igor Nabiałkowski
15. Kajetan Kupiec

Betard Sparta Wrocław:
1. Tai Woffinden
2. Daniel Bewley
3. Bartłomiej Kowalski
4. Artiom Łaguta
5. Maciej Janowski
6. Jakub Krawczyk
7. Marcel Kowolik

Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na to spotkanie podpowiadają, że czeka nas naprawdę ciekawy pojedynek. O końcowym rozstrzygnięciu zadecydować mogą totalne detale. Będzie się działo, oj będzie się działo!

Za delikatnego faworyta uważany jest zespół Krono-Plast Włókniarza Częstochowa. Atut domowej nawierzchni ma tu niewątpliwie spore znaczenie. Czas pokaże, czy owal rzeczywiście będzie w pełni sprzyjał częstochowskim “Lwom”, czy jednak Sparta Wrocław zdoła dobrze się odnaleźć i sprawi psikusa miejscowym. Niewątpliwie zanosi się na dobre widowisko.

Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Obie drużyny mają za sobą po dwa mecze. Sparta Wrocław na inaugurację pokonała Falubaz Zielona Góra 47:41, a potem rozprawiła się z GKM-em Grudziądz 53:37. Włókniarz Częstochowa póki co nie zapunktował. Najpierw przegrał w Lesznie 43:47, a później w Gorzowie 42:48.

Ze Spartą Włókniarz po raz ostatni mierzył się u siebie 2 lipca 2023 roku. Wtedy było 51:39 dla wrocławian.

Gdzie oglądać Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław? Transmisja i godzina

Starcie Krono-Plast Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław pierwotnie miało dojść do skutku w dniu 21 kwietnia 2024 roku. Wówczas jednak nie udało się zorganizować zmagań. Wszystko przez pogodę.

W związku z tym postanowiono przełożyć mecz na 30 kwietnia. Zmagania rozpoczną się o godz. 20:30.

Bezpośrednia transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport. Oczywiście nie zabraknie też transmisji online. Spotkanie zobaczysz na Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ