ATP w Halle finał, kiedy, o której godzinie i gdzie oglądać mecz Hurkacza z Miedwiediewem?

Hubert Hurkacz awansował do finału ATP w Halle. Polak zmierzy się w nim z liderem światowego rankingu, Rosjaninem Daniłem Miedwiediewem. Kiedy finał ATP w Halle? Gdzie oglądać, o której godzinie?

ATP w Halle finał

ATP w Halle finał: Hubert Hurkacz – Danił Miedwiediew (19.06.2022)

Na turnieju ATP w Halle finał 2022 odbędzie się już w tę niedzielę, 19 czerwca 2022 roku. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 i z pewnością, będzie to emocjonujące popołudnie dla polskich kibiców.

Zwłaszcza, kiedy spojrzymy na to, jak wypadał Hurkacz w poprzednich rundach. Zarówno z Augerem-Aliassime, jak i Kyrgiosem, Polak stoczył prawdziwe dreszczowce. Warty podkreślenia jest fakt, że Polak w tym roku na turnieju w Miami ograł Daniła Miedwiediewa. Czy szykuje nam się kolejne fantastyczne popołudnie? Nie mielibyśmy nic przeciwko. Trzymamy kciuki, żeby Hurkacz wygrał na ATP w Halle finał turnieju. Jazda Hubi!

Zobacz: ile zarobił Hurkacz w Halle 2022.

Gdzie oglądać finał ATP w Halle 2022?

Transmisja meczu Hurkacz – Miedwiediew (ATP w Halle finał) na antenie Polsatu Sport oraz w Polsat Box Go, dla wszystkich tych, którzy chcą śledzić mecz w internecie. Dodatkowo transmisja online u bukmachera Fortuna, który przygotował darmowy zakład bez depozytu 20 złotych. Możesz śmiało obstawić nim finał ATP w Halle 2022. W tym tekście znajdziesz dodatkowo nasze typy bukmacherskie.

Nowa
5 rating
Fortuna
Odbierz Bonus
  • ⭐ Freebet 20 zł bez depozytu
  • ⭐ Cashbacki do 300 zł
  • ⭐ Freebet 10 zł za kod
  • ⭐ Bonus 5 zł za udostępnienie kuponu
ZAREJESTRUJ SIĘ