Hurkacz – Miedwiediew typy na finał ATP Halle 2022. Kiedy, o której, gdzie obejrzeć?

Hubert Hurkacz po kolejnym fantastycznym boju, tym razem półfinałowym przeciwko Nickowi Kyrgiosowi awansował do finału ATP Halle 2022. W nim zagra z Rosjaninem, Daniłem Miedwiediewem. Czy szykuje nam się kolejne, fantastyczne widowisko? Na to liczymy!

Hurkacz – Miedwiediew typy bukmacherskie (Finał ATP Halle, 19.06.2022)

Zobacz, jakie mamy przed meczem Hurkacz – Miedwiediew typy.

Polak sprawi niespodziankę?

Nie ma co ukrywać, to lider światowego rankingu, Danił Miedwiediew jest faworytem finału ATP Halle 2022. Hurkacz pokazał jednak, że jego forma przed zbliżającym się Wimbledonem wyraźnie zwyżkuje. Polak po fantastycznym półfinale ograł Nicka Kyrgiosa. A potwierdzeniem dużych emocji niech będzie wspomnienie dwóch ostatnich setów, które kończyły się tie-breakami. Ostatecznie Hurkacz wygrał z Australijczykiem 2:1. W ćwierćfinale Hubert Hurkacz stoczył równie zaciętą batalię. W dwóch setach ograł Felixa Augera-Aliassime, ale do wyłonienia zwycięzcy obu setów koniecznie były również tie-breaki.

hurkacz miedwiediew typy

Zdecydowanie łatwiejszą drogę do finału ATP Halle 2022 miał Danił Miedwiediew. Rosjanin w około połtóra godziny uporał się w dwóch setach, zarówno w ćwierćfinale z Roberto Batistą-Augutem, jak i w półfinale z Oscarem Otte.

Miedwiediew jest faworytem, ale Hurkacz pokazał, że w kryzysowych i nerwowych momentach na ATP Halle 2022 radzi sobie znakomicie. Uważamy, że Polak przynajmniej postawi się rywalowi. Mamy zatem na Hurkacz – Miedwiediew typy na 3 sety i over 27.5 gema. Dokładnie te same typy mieliśmy na mecz Hurkacza z Kyrgiosem i trafiliśmy w przysłowiową dziesiątkę.

Historia bezpośrednich meczy

Jak wygląda historia bezpośrednich pojedynków Miedwiediew – Hurkacz? Grali ze sobą do tej pory czterokrotnie i mamy bilans 2:2. A to oznacza, że Hurkacz wie, jak ogrywać Miedwiediewa. Zwłaszcza, że Polak wygrał ostatni bezpośredni mecz, rozegrany w marcu tego roku w Miami i to 2:0.

  • Miedwiediew – Hurkacz 0:2
  • Miedwiediew – Hurkacz 2:1
  • Miedwiediew – Hurkacz 2:1
  • Hurkacz – Miedwiediew 3:2

Warto jednak zauważyć, że tylko ostatni mecz zakończył się na czysto. Stąd sugerujemy typy na 3 sety w finale ATP Halle 2022.

O której gra Hurkacz – Miedwiediew? Kiedy finał ATP Halle 2022?

Mecz finałowy już w niedzielę, 19 czerwca 2022 roku, o godzinie 15:00. Wiadomo kiedy grają, zatem czas zacisnąć kciuki.

Gdzie obejrzeć finał ATP Halle 2022: Hurkacz – Miedwiediew?

Transmisja na Polsat Sport, Polsat Box Go oraz u legalnego bukmachera Fortuna.