Błażej Augustyn zastąpi Pawła Bombę Scarface na Clout MMA 1. Kim jest Augustyn?

Błażej Augustyn Clout MMA 1

Federacja Clout MMA podczas oficjalnego ważenia przed galą Clout MMA 1 poinformowała, że w miejsce Pawła Bomby Scarface na karcie walk pojawi się Błażej Augustyn. Jego rywalem będzie oczywiście Dominik Pudzianowski. Kim jest Błażej Augustyn?

Błażej Augustyn w miejsce Pawła Bomby Scarface na Clout MMA 1

Dopiero co wypadł Jarek Ninja, a na karcie walk nie będzie także Pawła Bomby Scarface, któremu cofnięto przepustkę z więzienia. W miejsce Bomby, federacja Clout MMA szybko znalazła jednak zastępstwo. Wygląda na to, że swoje kontakty uruchomił jeden z włodarzy, a mianowicie Sławomir Peszko. Otóż na karcie walk Clout MMA 1 pojawi się były piłkarz, Błażej Augustyn.

To kolejny, po Tomaszu Hajcie, były piłkarz, który zasilił szeregi nowej federacji freakfightowej. Co ciekawe, nazwisko Augustyna od dłuższego czasu wymieniane było w kontekście Clout MMA, ale organizatorzy szykowali zapewne jego debiut na jedną z późniejszych edycji. Sytuacja zapewne zmusiła ich do przypieszenia całego procesu. Błażej Augustyn vs Dominik Pudzianowski – tej walki nie można przegapić.

Clout MMA 1 darmowy zakład
Zarejestruj się z poniższego przycisku, potwierdź swoją tożsamość, a otrzymasz freebet 20 zł na start!

ODBIERZ BONUS

Kim jest Błażej Augustyn? Wiek, w jakich klubach grał, jakie ma doświadczenie?

Błażej Augustyn urodził się w 1988 roku. Kim jest Błażej Augustyn? To były zawodowy piłkarz, który grał między innymi w takich klubach, jak Bolton, Legia, Calcio Catania, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk czy Wieczysta Kraków. Barwy ostatniego z nich reprezentował jeszcze w 2022 roku. To charakterny, mierzący 191 centymetrów wzrostu środkowy obrońca. Błażej Augustyn słynął na boisku z nieustępliwości. Kibice wierzą, że podobnie będzie w klatce, podczas jego walki z Dominikiem Pudzianowskim. Dojdzie do niej podczas Clout MMA 1, a więc 5 sierpnia 2023 roku na warszawskim Torwarze.