Błażej Augustyn zastąpi Pawła Bombę Scarface na Clout MMA 1. Kim jest Augustyn?

Błażej Augustyn zastąpi Pawła Bombę Scarface na Clout MMA 1. Kim jest Augustyn?

Federacja Clout MMA podczas oficjalnego ważenia przed galą Clout MMA 1 poinformowała, że w miejsce Pawła Bomby Scarface na karcie walk pojawi się Błażej Augustyn. Jego rywalem będzie oczywiście Dominik Pudzianowski. Kim jest Błażej Augustyn?

Błażej Augustyn w miejsce Pawła Bomby Scarface na Clout MMA 1

Dopiero co wypadł Jarek Ninja, a na karcie walk nie będzie także Pawła Bomby Scarface, któremu cofnięto przepustkę z więzienia. W miejsce Bomby, federacja Clout MMA szybko znalazła jednak zastępstwo. Wygląda na to, że swoje kontakty uruchomił jeden z włodarzy, a mianowicie Sławomir Peszko. Otóż na karcie walk Clout MMA 1 pojawi się były piłkarz, Błażej Augustyn.

To kolejny, po Tomaszu Hajcie, były piłkarz, który zasilił szeregi nowej federacji freakfightowej. Co ciekawe, nazwisko Augustyna od dłuższego czasu wymieniane było w kontekście Clout MMA, ale organizatorzy szykowali zapewne jego debiut na jedną z późniejszych edycji. Sytuacja zapewne zmusiła ich do przypieszenia całego procesu. Błażej Augustyn vs Dominik Pudzianowski – tej walki nie można przegapić.

Clout MMA 1 darmowy zakład
Zarejestruj się z poniższego przycisku, potwierdź swoją tożsamość, a otrzymasz freebet 20 zł na start!

ODBIERZ BONUS

Kim jest Błażej Augustyn? Wiek, w jakich klubach grał, jakie ma doświadczenie?

Błażej Augustyn urodził się w 1988 roku. Kim jest Błażej Augustyn? To były zawodowy piłkarz, który grał między innymi w takich klubach, jak Bolton, Legia, Calcio Catania, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk czy Wieczysta Kraków. Barwy ostatniego z nich reprezentował jeszcze w 2022 roku. To charakterny, mierzący 191 centymetrów wzrostu środkowy obrońca. Błażej Augustyn słynął na boisku z nieustępliwości. Kibice wierzą, że podobnie będzie w klatce, podczas jego walki z Dominikiem Pudzianowskim. Dojdzie do niej podczas Clout MMA 1, a więc 5 sierpnia 2023 roku na warszawskim Torwarze.