Cristiano Ronaldo kontuzjowany. CR7 nie zagra w meczu Al Nassr – Inter Miami

Cristiano Ronaldo kontuzjowany. CR7 nie zagra w meczu Al Nassr – Inter Miami
Icon Sport

Nici z hitowego pojedynku Cristiano Ronaldo z Lionelem Messi. Mecz Al Nassr – Inter Miami się odbędzie, ale nie zobaczymy w nim Portugalczyka. CR7 jest kontuzjowany i właśnie pojawiło się oficjalne potwierdzenie, że opuści czwartkowy mecz.

Kontuzja Cristiano Ronaldo. Nie zagra w meczu przeciwko Lionelowi Messiemu

Mecz Al Nassr – Inter Miami zapowiadano jako “last dance” w pojedynkach, pomiędzy Cristiano Ronaldo a Lionelem Messi. Wszak obaj są już wiekowi i zapewne nie będą mieli więcej okazji, aby zagrać przeciwko sobie. Niestety, ale gruchnęła wiadomość, że Portugalczyk nie zagra z powodu kontuzji. “Cristiano jest w końcowej fazie rehabilitacji i chce dołączyć do treningu grupowego. W najbliższych dniach zobaczymy, czy będziemy mogli do tego dopuścić. Natomiast jasne jest, że będzie niedostępny na ten mecz” – potwierdził tę wieść trener Al Nassr, Luis Castro.

Kibice w Rijadzie, gdzie odbędzie się starcie Al Nassr – Inter Miami z pewnością są zawiedzeni. Gwiazd na murawie jednak nie zabraknie, bowiem obok Lionela Messiego, piłkarzem Interu Miami jest także Luis Suarez. I to właśnie Argentyńczyk oraz Urugwajczyk powinni najbardziej przyciągać wzrok kibiców.

Mecz Al Nassr – Inter Miami zostanie rozegrany 1 lutego 2024 roku o godzinie 19:00 czasu polskiego. Transmisja dostępna będzie wyłącznie na płatnej platformie DAZN.