Eksperci wytypowali wyniki Mistrzostw Świata 2022. Czy Polska wyjdzie z grupy?

Wyniki Mistrzostw Świata 2022

Dziennikarze ESPN, a konkretnie Ryan O'Hanlon, będący jednym z najbardziej szanowanych piłkarskich ekspertów wytypował wyniki Mistrzostw Świata 2022. Z prognozy tej dowiadujemy się, kto wygra Mundial, a także czy Polska wyjdzie z grupy. To jeszcze nie wszystko.

Takie wyniki Mistrzostw Świata 2022 typuje ekspert

Zdaniem Ryana O'Hanlona Polska zremisuje w meczu otwarcia z Meksykiem 1:1. Ekspert zauważa, że Polacy mają Roberta Lewandowskiego, ale ogólny potencjał naszej kadry jest porównywalny z reprezentacją Meksyku. O'Hanlon twierdzi ponadto, że Argentyna pokona Arabię Saudyjską 3:0. W drugiej kolejce fazy grupowej, reprezentacja Polski ma wygrać 4:1 z Arabią Saudyjską, a Argentyna ograć 2:1 Meksyk. Mało tego, na zakończenie fazy grupowej ekspert przeczuwa wygraną Meksyku nad Arabią Saudyjską 3:1 oraz dość niespodziewany remis Polski z Argentyną 1:1. Dzięki niemu, Argentyna awansuje z pierwszego miejsca, a Polacy wyjdą z grupy z drugiej pozycji.

Dziennikarz sugeruje także, że reprezentacja Polski w fazie pucharowej, a konkretnie  w 1/8 finału trafi na Danię. Jego zdaniem, Duńczycy wygrają z nami skromnie, ale jednak 1:0. Mało tego, Gang Olsena w poczuciu eksperta dojdzie do walki o medale, by w ostatecznym rozrachunku walczyć o brąz z Francją.

O'Hanlon powiedział też, kto jego zdaniem wygra Mundial 2022. Będzie to Brazylia, która w powtórce finału z 2002 roku pokona 2:0 Niemców. Jak myślicie, czy takie wyniki Mistrzostw Świata 2022 się sprawdzą? Macie swoje typy?

Sprawdź także: