Fame Reborn karta walk, kiedy i kto walczy? (09.12.2023)

9 grudnia odbędzie się kolejna gala Fame MMA. Zatytułowana Reborn gala będzie miała miejsce w Łodzie na Atlas Arenie. Walką wieczoru zostało ogłoszone starcie Sebastiana Fabijańskiego z Sebastianem Wardęgą. Rozpiska liczy 11 pojedynków a na otwarcie znajdziemy coś dla fanów sportów, ponieważ galę rozpoczną Marcin Wrzosek oraz Zadyma Gromadzki.

Fame Reborn karta walk (09.12.2023)

Organizacji Fame MMA trzeba przyznać, że za każdy razem starają się postawić poprzeczkę bardzo wysoko. Powrót do Łodzi niewątpliwie jest kolejnym etapem podnoszenia poprzeczki. Na karcie walk znajdziemy starcia typowo freakowe jak na przykład starcie Disa z Daro Lwem oraz Fabijańskiego z Wardęgą. Coś dla siebie znajdą tutaj niewątpliwie również fani typowo sportowych zestawień. Na otwarcie gali zobaczymy pojedynek Zadymy z Polish Zombie. Reprezentantami zawodowych sportów walki na karcie są również Dominik Japoński Drwal Zadora, który zmierzy się z Michałem Wampirem Pasternakiem oraz Norman Stormin Parke. Irlandczyk z północy przywita w klatce Fame MMA Macieja Stricza Sulęckiego, dla którego będzie to debiut w K1 w organizacji Fame MMA. Oto aktualna karta walk gali Fame Reborn:

 • Sebastian Fabijański vs Sylwester Wardęga
 • Piotr Szeliga vs Patryk Bandura Bandurski
 • Maciej Striczu Sulęcki vs Norman Stormin Parke
 • Kornel Koro Rogel vs Amadeusz Ferrari Roślik
 • Norbert Dis Gierczak vs Dariusz Daro Lew Kaźmierczak
 • Dominik Japoński Drwal Zadora vs Michał Wampir Pasternak
 • Navcia vs Lizi
 • Greg vs Maślana
 • Adrian Polak vs Natan Bóg Estetyki Marcoń
 • Iga vs Malinowska
 • Tomasz Zadyma Gromadzki vs Marcin Polish Zombie Wrzosek

Kto walczy na gali Fame Reborn? Karta walk

Powyżej znajdziecie pełną rozpiskę gali, która odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Niewątpliwie na karcie walk znajduje się wiele pojedynków, które przyciągną fanów przed ekrany. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Miłośnicy zawodników, którzy na co dzień biorą udział w sportach walki zawodowo, na pewno będą z niecierpliwością czekać na debiut Macieja Sulęckiego. Striczu będąc bokserem był o krok od walki o pas mistrzowski jednak postanowił spróbować swoich sił w k-1 na małe rękawice. Jego rywalem będzie Norman Parke, znany już z występów na galach freakowych w Polsce ale ma również za sobą stary w KSW czy UFC. Dodatkowo sportową część sportu uzupełniają starcia Dominika Zadory z Michałem Pasternakiem oraz Tomasza Gromadzkiego z Marcinem Wrzoskiem. Cała czwórka to zawodnicy, którzy rywalizowali na wysokim poziomie sportowym i na pewno ich pojedynki przyniosą sporo emocji, których szukają fani sportu w najczystszej postaci. Fani typowych freakowych dymów na pewno nie mogą doczekać się pojedynków Disa z Daro Lwem oraz Fabijańskiego z Wardęgą. Zwłaszcza walka wieczoru zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ obaj panowie mają za sobą nieudane występy na poprzednich galach i będą chcieli zmazać plamę z honoru.

Fame MMA Reborn – kiedy i gdzie gala?

Gala Fame MMA Reborn ma być swego rodzaju nowym otwarcie, stąd jej nazwa. Odbędzie się jednak w miejscu, które jest już organizacji doskonale znane. Fame Reborn będzie miało miejsce w łódzkiej Atlas Arenie 9 grudnia 2023 roku. Nie ma wątpliwości, że będzie to jedne z największych wydarzeń w tym roku, które rozpalą wielu kibiców.

 • Fame MMA Reborn kiedy? 9 grudnia 2023 roku.
 • Fame MMA Reborn gdzie? W Łodzi w Atlas Arenie.