Fani MKS-u Selgros Lublin zagrali w turnieju kibiców!

Fani MKS-u Selgros Lublin zagrali w turnieju kibiców!

W Płocku odbyła się już szósta edycja Turnieju Kibiców ku pamięci tragicznie zmarłego fana Wisły Płock – Tomasza Kaszanka. W rywalizacji wzięli udział także kibice MKS-u Selgros Lublin, którzy wystawili drużynę pod nazwą “Tenisiści”.

W Turnieju Kibiców wzięło udział dziesięć zespołów podzielonych na dwie grupy. Lubelscy fani MKS-u Selgros Lublin zmagania rozpoczęli w Grupie B z drużynami – Zręczniaki, HC Łąck, WOPR Płock i Sektor G. Co ciekawe lubelski zespół był jedynym, który w swoim składzie miał reprezentantkę płci pięknej. Była nią Kinga Prażewska.

Tenisistom jednak nie udało się awansować do ćwierćfinałów, ale za to jeden z zawodników lubelskiego zespołu został nominowany do siódemki turnieju. Warto jednak dodać, że dwie drużyny z grupy, w której grali lublinianie ostatecznie uplasowały się w pierwszej trójce. HC Łąck było trzecie, a Zręczniaki drudzy. Wygrała natomiast ekipa Huba Buba, która obroniła tytuł z ubiegłego roku.

Turniej Kibiców jest organizowany od sześciu lat ku pamięci Tomasza Kaszanka, wiernego kibica Wisły Płock, który zginał w tragicznym wypadku dziewięć lat temu. Organizatorem przedsięwzięcia jest Płockie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej.