W Lublinie odbędzie się G&G Auto Lublin Handball Cup 2021

W Lublinie odbędzie się G&G Auto Lublin Handball Cup 2021

W najbliższy weekend w lubelskiej hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli odbędzie się turniej G&G Auto Lublin Handball Cup 2021. Ten ogólnopolski turniej rozgrywany będzie w kategorii młodziczek.

To organizowane przez Fundację MKS Lublin wydarzenie wyróżniać się będzie zarówno pod kątem sportowym, jak i organizacyjno-promocyjnym. Turniej rozgrywany będzie w systemie „każdy z każdym”, celem rozegrania jak największej ilości meczów.

– Turniej G&G Auto Lublin Handball Cup jest to jeden z produktów Fundacji MKS Lublin, który dedykowany jest dla dziewcząt na co dzień trenujących w Klubie MKS Lublin S.A. Chcieliśmy stworzyć wyjątkowy turniej, z oprawą godną największych wydarzeń sportowych. Dzięki przychylności Pana Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka impreza organizowana jest pod jego patronatem honorowym. Dzięki partnerom turnieju, którzy z entuzjazmem przystąpili do wsparcia naszej inicjatywy, zadbaliśmy o szeroką promocję wydarzenia, atrakcyjne nagrody i dobre warunki do udziału. Wydarzenie posiada sponsora tytularnego. Billboardy informujące o turnieju widnieją na terenie całego Lublina. Chcemy pokazać, że warto inwestować w sportowy rozwój młodzieży, która stanowi bezpośrednie zaplecze 22-krotnych mistrzyń Polski MKS Lublin. Tym wydarzeniem, wspólnie z władzami miasta Lublin, chcemy również ogłosić całej Polsce, że Lublin został wybrany Europejską Stolicą Młodzieży w roku 2023. Wszystkie mecze organizowane w legendarnej hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli będą również transmitowane na naszym kanale na YouTube. Jesteśmy pewni, że uczestnicy zadbają o emocje i wysoki poziom sportowy. Dzięki współpracy z Lubelskim Związkiem Piłki Ręcznej zadbaliśmy również o obsadę sędziowską na wysokim poziomie. Już teraz deklarujemy, że będzie to wydarzenie cykliczne, dla różnych kategorii wiekowych. Zapraszamy! – informuje Prezes Zarządu Fundacji MKS Lublin, Waldemar Białowąs.

W trakcie wydarzenia – zarówno uczestnicy, jak i kibice – będą mogli wziąć udział w imprezach towarzyszących. Przed halą MOSiR im. Z. Niedzieli na kibiców czekać będą elektryczne auta Skoda G&G Auto Lublin, a także popularny „Ogórek”, czyli klasyk – Volkswagen Transporter T2. Na wszystkich, w ramach aktywnej atrakcji, czekać będzie podłoga interaktywna i szereg innych. W turnieju wezmą udział zespoły z całej Polski. Co ciekawe, jednym z uczestników będzie reprezentacja jednego z województw.

Fundacja MKS Lublin zadbała o atrakcyjne nagrody i pamiątki dla uczestników turnieju: każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę i zestaw gadżetów w turniejowym workoplecaku. Najlepszy zespół, oprócz pucharu, wygra voucher do wykorzystania na zakup strojów sportowych. Wyłoniona najlepsza siódemka turnieju, która oprócz statuetek otrzyma m.in. tablet, biżuterię, głośniki bezprzewodowe. Wyłoniony zostanie MVP turnieju, która otrzyma zegarek i plecak od Skoda G&G Auto Lublin. Dla najlepszej zawodniczki przewidziany jest natomiast aparat fotograficzny. Wszyscy uczestnicy otrzymają również pamiątkowe dyplomy.

Uczestnicy G&G Auto Lublin Handball Cup 2021:

▪ UKS Banino (pomorskie),
▪ Kadra Świętokrzyska,
▪ Enea Orlęta Zwoleń (mazowieckie),
▪ SPR Łukovia Łuków,
▪ KMKS Kraśnik,
▪ MKS I Lublin,
▪ MKS II Lublin.


Ciekawą ofertę na mecze piłki ręcznej przedstawiają bukmacherzy. Betclic Kod Promocyjny 2021: BETPLMAX.