GP Malilla 2022 transmisja: gdzie oglądać Grand Prix żużel?

Zmagania o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata 2022 znajdują się już na ostatniej prostej. Przed nami turniej w Szwecji. W niniejszym tekście znajdziesz odpowiedź na pytanie o to Grand Prix żużel gdzie oglądać.

Oglądaj tutaj

GP Malilla 2022 gdzie oglądać na żywo?

Turniej Grand Prix Malilli odbędzie się 17 września 2022 roku. Zmagania na szwedzkiej ziemi rozpoczną się o godzinie 19:00. Oczywiście poprzedzą je kwalifikacje. Zostały one przewidziane na ten sam dzień. Początek o 13:00.

gp malilla 2022 transmisja

GP Malilla 2022 transmisja pojawi się na platformie Player. Przekaz live znajdziesz na kanale Eurosport Extra. Dostęp jest płatny, ale po uiszczeniu opłaty otrzymasz stream wysokiej jakości. Nie musisz obawiać się, że będzie dochodziło do przerw w transmisji czy też innych perturbacji. Oczywiście pod warunkiem, że masz stabilny internet.

Grand Prix Malilla gdzie oglądać w telewizji? Niestety, tym razem transmisji w TV nie będzie. TTV pokazuje tylko rundy organizowane w Polsce. Właśnie na tym kanale można było śledzić zmagania we Wrocławiu, Warszawie czy Gorzowie Wielkopolskim. Przewidziana została jeszcze transmisja z Torunia.

O której GP Malilla 2022 transmisja?

Turniej w Malilli będzie już przedostatnią rundą cyklu Speedway Grand Prix 2022. Właśnie podczas tych zawodów Bartosz Zmarzlik może zapewnić sobie trzeci tytuł mistrza świata. Choćby z uwagi na to warto uważnie śledzić rywalizację na szwedzkiej ziemi. Są niewątpliwie spore szanse na to, że Zmarzlik postawi kropkę nad “i”.

Wiadomo już, że transmisja Grand Prix żużel na żywo 2022 rozpocznie się 17 września o godzinie 18:30. Przekaz live tradycyjnie udostępniony zostanie w Eurosporcie Extra w Playerze. Transmisji towarzyszyć będzie polski komentarz, a także studio, w którym eksperci dzielić się będą swoimi analizami.

GP Malilla – gdzie oglądać za darmo?

Z pewnością wiele osób zastanawia się, czy dostępna będzie transmisja Grand Prix żużel na żywo 2022 za darmo. Odpowiadamy zatem na to pytanie.

Niestety nie będzie możliwości, by bezpłatnie śledzić rywalizację w ramach turnieju w Malilli. Nie przewidziano żadnego rozwiązania pozwalającego na legalne oglądanie tej rundy bez konieczności ponoszenia opłat.