Speedway Grand Prix Niemiec w Landshut 2024 transmisja. Gdzie oglądać?

Speedway Grand Prix Niemiec w Landshut 2024 transmisja. Gdzie oglądać?
fot. Icon Sport

Pora na kolejny turniej cyklu Speedway Grand Prix 2024. Z pewnością w Niemczech zadzieje się sporo. A gdzie dostępna będzie Speedway Grand Prix Niemiec w Landshut 2024 transmisja? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Gdzie oglądać Speedway Grand Prix Niemiec w Landshut 2024? Transmisja online

Speedway Grand Prix Niemiec w Landshut oglądać będzie można online na platformie Player. By śledzić zmagania w ramach tego turnieju, będzie trzeba wybrać kanał Eurosport Extra.

Oczywiście dostęp do platformy Player jest płatny. Darmowy stream z Grand Prix Niemiec nie został przewidziany, co oczywiście warto mieć na uwadze.

SGP Niemiec 2024 – gdzie oglądać Speedway Grand Prix Niemiec?

Pewnie niektórzy zastanawiają się, gdzie oglądać Speedway Grand Prix Niemiec w telewizji. Okazuje się, że transmisja TV z tego turnieju nie została przewidziana.

Telewizyjne transmisje prowadzone są wyłącznie z polskich rund Grand Prix. Właśnie dlatego zmagania na PGE Narodowym w Warszawie pokazywane były na TTV.

Kiedy i o której godzinie SGP Niemiec w Landshut?

Turniej Grand Prix Niemiec odbędzie się 18 maja 2024 roku. Rywalizacja na torze w Landshut ruszy o godz. 19:00. Warto wygospodarować sobie trochę czasu, by móc śledzić te zawody. Będzie się działo, oj będzie!

Oczywiście wcześniej odbędą się też kwalifikacje. Początek walki o jak najlepszy numer startowy w ramach SGP Niemiec o godz. 15:00.

Kto okaże się najlepszy w trzecim turnieju Speedway Grand Prix?

W ciemno można zakładać, że w Landshut zadzieje się sporo. O końcowy sukces na pewno powalczą między innymi Bartosz Zmarzlik, Jason Doyle, a także Jack Holder czy Daniel Bewley. Oni solidnie weszli w sezon SGP. Wysoko stoją również notowania Roberta Lamberta, Fredrika Lindgrena czy Martina Vaculika.

Warto wspomnieć, że w zeszłym roku Grand Prix Niemiec odbyło się 10 czerwca. Wtedy najlepszy okazał się Bartosz Zmarzlik. Drugie miejsce zajął Jason Doyle, zaś trzeci był Jack Holder. Na uwagę zasługuje to, że wówczas zmagania toczyły się w Teterow. Teraz areną zmagań będzie obiekt w Landshut.