Speedway Grand Prix Czech w Pradze 2024 transmisja. Gdzie oglądać?

Speedway Grand Prix Czech w Pradze 2024 transmisja. Gdzie oglądać?
fot. Icon Sport

Pora na kolejny turniej Speedway Grand Prix w tym roku. W niniejszym tekście wyjaśniam, gdzie dostępna będzie Speedway Grand Prix Czech w Pradze 2024 transmisja. Emocji na pewno nie zabraknie.

Gdzie oglądać Speedway Grand Prix Czech w Pradze 2024? Transmisja online

Z pewnością wiele emocji przyniesie Speedway Grand Prix Czech w Pradze. Warto wygospodarować trochę czasu, by śledzić te zmagania.

Transmisja dostępna będzie na platformie Player. By oglądać turniej Grand Prix Czech, trzeba włączyć kanał Eurosport Extra.

SGP Czech 2024 – gdzie oglądać Speedway Grand Prix Czech?

W tym miejscu warto zauważyć, że transmisja w innych miejscach nie będzie dostępna. Nie przewidziano choćby przekazu live w telewizji – jak to bywa w przypadku polskich rund cyklu Speedway Grand Prix. Zawodów nie obejrzysz zatem w TTV.

Reasumując transmisja dostępna będzie wyłącznie na platformie Player, na kanale Eurosport Extra.

Kiedy i o której godzinie SGP Czech w Pradze?

Zmagania na torze w Pradze toczyć się będą 1 czerwca (sobota). Początek turnieju Grand Prix Czech zaplanowany został na godz. 19:00.

Miejmy nadzieję, że pogoda okaże się łaskawa i pozwoli na sprawne przeprowadzenie tych zawodów. Jeżeli warunki dopiszą, to na pewno będzie się działo. Oj będzie!

Kto okaże się najlepszy w turnieju Speedway Grand Prix Czech?

Na horyzoncie widać już kolejne zawody Grand Prix, które odbędą się 1 czerwca o godzinie 19:00 w pięknej Pradze! To wyjątkowe wydarzenie przyciągnie najlepszych zawodników z całego świata, a emocje sięgną zenitu, gdy na torze pojawią się czołowi żużlowcy walczący o tytuł mistrza.

Wśród faworytów tegorocznej edycji znajdują się m.in. Bartosz Zmarzlik, obecny mistrz świata i ikona polskiego żużla, który niejednokrotnie udowadniał swoją dominację na torze. O zwycięstwo będzie również walczył utalentowany Jack Holder, który z każdym rokiem zyskuje coraz większą renomę w świecie żużla. Do grona faworytów dołącza również brytyjski zawodnik Robert Lambert, znany ze swojej szybkości i determinacji.

Nie przegapcie tego widowiska! Bądźcie z nami 1 czerwca o godzinie 19:00 w Pradze i wspólnie kibicujmy naszym ulubionym zawodnikom. Emocje gwarantowane!