Grand Prix Gorzów 2022: gdzie oglądać? Transmisja SGP Polski na żużlu

Na 25 czerwca zaplanowana została kolejna runda cyklu Speedway Grand Prix 2022. Tym razem zmagania odbędą się na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim. Gdzie dostępna będzie Speedway Grand Prix Polski w Gorzowie transmisja?

Gdzie oglądać Grand Prix Gorzów 2022? Transmisja i godzina zawodów

Miłośnicy zmagań o Indywidualne Mistrzostwo Świata z pewnością są przeszczęśliwi. Wszystko za sprawą tego, że czeka nas kolejna odsłona batalii w ramach cyklu Speedway Grand Prix. Zmagania w Gorzowie Wielkopolskim zaplanowano na 25 czerwca. Początek rywalizacji przewidziano na godz. 19:00. Wcześniej – o godz. 13:00 – rozpoczną się kwalifikacje.

Z pewnością wiele osób zastanawia się SGP Gorzów 2022 gdzie oglądać. Rywalizację tradycyjnie będzie można śledzić za pośrednictwem internetu. SGP Gorzów 2022 transmisja online pojawi się na platformie Player. Można ją obsługiwać z poziomu komputerów, laptopów, a także urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety.

SGP Gorzów 2022 gdzie oglądać za darmo?

Grand Prix Gorzów 2022 gdzie oglądać zupełnie za darmo? Przy okazji każdego turnieju pojawia się takie pytanie. Niekiedy internauci szukają nielegalnych streamów. Korzystanie z takich rozwiązań zdecydowanie nie jest przez nas rekomendowane. Przede wszystkim ze względu na niezgodność z prawem, ale i z uwagi na fakt, że jakość takich streamów zazwyczaj jest bardzo słaba. Lepiej zatem pokusić się o skorzystanie z innych opcji.

Player nie jest jedynym miejscem, w którym będzie można śledzić zmagania w ramach Grand Prix w Gorzowie Wielkopolskim. Udostępniona zostanie również transmisja na otwartym kanale TTV. Właśnie tam będzie można obejrzeć turniej w pełni legalnie i zupełnie za darmo. Z pewnością nie zabraknie kibiców, którzy zasiądą przed telewizorami, by uważnie oglądać transmisję. W tym miejscu warto wspomnieć, że przekaz udostępniony w TTV cieszył się niemałym zainteresowaniem w przypadku Grand Prix w Warszawie