Hit transferowy. Piotr Pawlicki ma nowy klub!

Hit transferowy. Piotr Pawlicki ma nowy klub!
fot. falubaz.com

Piotr Pawlicki znalazł nowy klub. W sezonie 2024 ten zawodnik rywalizować będzie o punkty dla Falubazu Zielona Góra. W ciemno można zakładać, że będzie ważnym ogniwem ekstraligowca.

Falubaz Zielona Góra zakontraktował Piotra Pawlickiego

Falubaz Zielona Góra odsłania karty przed sezonem 2024 w PGE Ekstralidze. Najpierw poinformowano o pozyskaniu Jarosława Hampela, a następnie zakomunikowano, że kontrakt podpisał Piotr Pawlicki.

Moje drogi z Zieloną Górą już wcześniej się krzyżowały, ale dopiero teraz doszło do poważnych rozmów. Dążyły do tego obie strony, udało się osiągnąć porozumienie no i jestem. Chcę dać zielonogórskim kibicom jak najwięcej radości w trakcie sezonu. Ja dobrze czuję się na torze w Zielonej Górze i zazwyczaj miałem tutaj dobre występy. W przyszłym sezonie stworzymy zespół, który stać będzie na naprawdę dobry wynik – powiedział Pawlicki, cytowany przez falubaz.com.

Pawlicki jest wychowankiem Unii Leszno, z którą sięgał po wiele sukcesów. W minionym sezonie bronił barw Betard Sparty Wrocław. Ten zespół zajął drugie miejsce w rozgrywkach PGE Ekstraligi.

Jego transfer z Wrocławia do Leszna niewątpliwie można określić mianem hitu.

Piotr Pawlicki to w mojej ocenia ciągle czołówka polskich żużlowców. Jego ostatnie sezony być może nie były perfekcyjnie, ale jestem przekonany, że nadal potrafi się ścigać i stać go na bycie liderem ekstraligowej drużyny – ocenił dyrektor Falubazu Piotr Protasiewicz.

Czytaj także: Jarosław Hampel w Falubazie. Ekscytacja w klubie