Hubert Hurkacz ATP Madryt 2022: kiedy gra, z kim, gdzie obejrzeć transmisję?

Świetne informacje. Hubert Hurkacz wraca do rywalizacji na najwyższym poziomie. Polaka zobaczymy podczas turnieju Mutua Madrid Open. Jak wypadnie Hurkacz? ATP Madryt to wymagająca impreza, ale jesteśmy dobrej myśli. Zobacz z kim gra, kiedy, o której godzinie i gdzie obejrzeć.

Hubert Hurkacz ATP Madryt – zakłady i kursy bukmacherskie

Jeżeli chcesz obstawiać mecze Hurkacza, skorzystaj z trzech polecanych przez nas operatorów. Znajdziesz tam świetną ofertę, a do tego wyjątkowe bonusy.

Bukmacher Bonusy Sprawdź!

Zakłady bukmacherskie STS

100% do 300 zł, Cashback 100 zł, bonusy reload do 1500 zł

Zarejestruj się

Betclic

Cashback do 200 zł

Zarejestruj się

fortuna typy na dziś

Freebet 20 zł, cashback 600 zł, 100% do 2100 zł

ZAREJESTRUJ SIĘ

Jak wypadnie Hurkacz w Madrycie?

Nie ma co ukrywać, Hubert Hurkacz na ATP Madryt 2022 nie jest zaliczany do ścisłego grona faworytów. Niemniej jednak, liczymy ze strony Hubiego na popis dobrego tenisa. Udowodnił już, że poprawił grę na cegle. W poprzednich sezonach nie bywało z tym najlepiej, ale poprzedni turniej w Monte Carlo pokazał, że Hurkacz polubił się z mączką. Oby pokazał kolejne tego dowody. Naszym zdaniem, awans do ćwierćfinału będzie bardzo dobrym wynikiem, a wszystko ponad, rewelacyjnym. Wiemy już, kto może być potencjalnymi rywalami Hurkacza.

Hurkacz ATP Madryt

Kiedy gra Hurkacz? Z kim? Kto następnym przeciwnikiem Polaka na Madrid Open?

Hubert Hurkacz ATP Madryt rozpocznie od pierwszej rundy. Jego rywalem będzie kwalifikant. Kto będzie następnym rywalem Hurkacza, jeżeli wygra? Schody mogą zacząć się już właśnie w II rundzie, w której Polak może trafić na Alejandro Davidovicha-Fokinę lub Lloyda Harrisa. W ćwiartce Huberta znaleźli się także Novak Djoković oraz Casper Ruud. Kiedy gra Hurkacz? Na to musimy jeszcze poczekać. Będzie to jednak 2 lub 3 maja 2022 roku.

Gdzie obejrzeć mecze Hurkacza na ATP Madryt?

Wszystkie mecze Polaka pokaże grupa Polsat. Dlatego też, oglądać pojedynki Hurkacza będzie można na jednym (lub kilku) z następujących kanałów: Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News. Warto śledzić naszą stronę, na której zamieszczamy zawsze aktualny harmonogram transmisji i typy bukmacherskie. Dodatkowo to, jak radzi sobie Hubert Hurkacz na ATP Madryt możesz śledzić za pośrednictwem transmisji online u legalnych bukmacherów. Ich listę znajdziesz na wstępie do tego tekstu.