Hurkacz – Dellien typy, kiedy i o której grają, gdzie transmisja na żywo? ATP Madryt

Hubert Hurkacz rozpoczyna rywalizację w ATP Madryt. Po dobrym występie na mączce w Monako, kolejny raz liczymy na świetną dyspozycję Hubiego. Pierwszym rywalem Hurkacza będzie dobrze mu znany Boliwijczyk, Hugo Dellien.

TEN MECZ ZA NAMI. Sprawdź typy na kolejny.

Hubert Hurkacz – Hugo Dellien typy, zakłady i kursy (03.05.2022)

Zobacze nasze na mecz Hurkacz – Dellien typy bukmacherskie.

Zanotować dobre otwarcie

Dla Huberta Hurkacza turniej ATP w Madrycie dopiero się rozpoczyna. Jego rywal rozegrał już dwa mecze, ale nikt nie ma nawet najmniejszych wątpliwości, że to Polak przystąpi do najbliższego pojedynku w roli faworyta. Dellien musiał przebrnąć przez kwalifikację, gdzie pokonał nieco wyżej notowanych Gastona i McDonalda. Sam Boliwiczyk zajmuje w światowym rankingu miejsce 81., a Hurkacz jest 14.

hurkacz dellien typy

Co ciekawe, będzie to już drugi w ostatnim czasie mecz, pomiędzy Hurkaczem, a Dellienem. Hubi grał z Boliwijczykiem na otwarcie swojego ostatniego turnieju w Monte Carlo. Polak wygrał 2:0, ale niżej notowany rywal postawił solidne warunki (7:5, 6:4). Hurkacz ma zdecydowanie wyższy poziom umiejętności, a dodatkowo, powinien wyciągnąć wiele wniosków z poprzedniego meczu. Miał czas na odpoczynek, a to, mamy nadzieję, zaowocuje nie tylko w spotkaniu przeciwko Dellienowi, ale i na całym ATP Madryt 2022.

Stawiamy na Hurkacz – Dellien typy na pewną wygraną Huberta. Naszym zdaniem ten mecz, podobnie, jak ich poprzednie starcie, zakończy się wynikiem 2:0 na korzyść Hurkacza. Nie ma co ukrywać, Polak ma wszystkie karty po swojej stronie i jeżeli zagra na miarę swoich możliwości, to powinien pewnie pokonać Boliwijczyka. Na to też liczymy.

Gdzie obejrzeć Hurkacz – Dellien? Transmisja meczu

Ten mecz będzie transmitowany przez grupę Polsat. Warto więc rozejrzeć się za transmisją na takich kanałach, jak Polsat Sport, Polsat Sport News oraz Polsat Sport Extra. Transmisja online będzie dostępna w serwisie Polsat Box Go.

Kiedy gra Hurkacz – Dellien? O której godzinie początek?

Mecz zostanie rozegrany 3 maja 2022 roku. Spotkanie rozpocznie się około godziny 12:00. Już nie możemy doczekać się!

Pojawiające się pytania

  • Kto jest faworytem meczu?

Eksperci stawiają na Huberta Hurkacza, co zresztą nie może dziwić.

  • Kiedy i o której godzinie Hurkacz – Dellien?

Mecz zostanie rozegrany 3 maja 2022 roku. Godzina rozpoczęcia w naszym tekście.

  • Gdzie najlepsze typy i kursy bukmacherskie?

Ze szczegółami zapoznasz się w przygotowanej przez nas zapowiedzi meczu.