Iga Świątek nie zagra w Miami Open 2023? Niepokojące informacje

Iga Świątek nie zagra w Miami Open 2023? Niepokojące informacje
fot. Icon Sport

Czy to możliwe, że najlepsza rakieta świata, Iga Świątek nie zagra w Miami Open 2023? Najnowsze informacje budzą niepokój. Przypomnijmy, że od półfinału Indian Wells, Polka walczy z urazem.

Kontuzja Igi Świątek. Czy zagra w Miami Open 2023?

Wielu kibiców tenisa zadaje sobie pytanie, czy Iga Świątek zagra w Miami Open 2023. Świątek zmagała się na poprzednim turnieju Indian Wells z urazem żeber. Poinformowała o tym po przegranym półfinale z Eleną Rybakiną. Do tej pory wydawało się, że występ Świątek w Miami Open 2023 nie jest zagrożony. Polka znalazła się bowiem w drabince i poznała swoją najbliższą rywalkę, którą będzie Claire Liu ze Stanów Zjednoczonych. Problem jednak w tym, że Iga Świątek nie pojawiła się jeszcze na żadnym treningu i w… środowej rozpisce także nie widnieje jej nazwisko.

O sprawie informuje Marek Furjan. Dziennikarz Canal+ Sport, który zajmuje się tenisem, przyznał, że wszystkie opcje wchodzą w grę. Także wycofanie się Igi Świątek z Miami Open 2023. Decyzję powinniśmy poznać jeszcze dziś wieczorem, prawdopodobnie około 18:00 czasu polskiego. Czy Iga Światek zagra na Miami Open 2023? Będziemy wracać do tematu.