Jankes Restaurant – Twoje miejsce na imprezę okolicznościową (Artykuł sponsorowany)

Jankes Restaurant – Twoje miejsce na imprezę okolicznościową (Artykuł sponsorowany)

Rafał Wiącek – piłkarz, przedsiębiorca i przede wszystkim odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Swoją karierę piłkarską rozpoczynał w Piaskovii Piaski, by następnie reprezentować barwy takich drużyn jak: Avia Świdnik, Chełmianka Chełm, Stal Kraśnik czy też Wisła Puławy. 37-latek swego czasu występował również w cypryjskiej ekstraklasie. Po zakończeniu przygody z futbolem, Rafał Wiącek zdecydował się na rozwój swojego drugiego powołania, jakim jest biznes. Niedawno otworzył Jankes Restaurant. Restauracja specjalizuje się w organizacji imprez okolicznościowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!


JAK PRZEDSTAWIA SIĘ OFERTA JANKES RESTAURANT?

Jankes Restaurant to idealne miejsce na imprezę okolicznościową. Nowoczesny budynek, fachowa obsługa oraz doświadczony szef kuchni zapewniają niezapomniane wrażenia. Restauracja została otwarta w maju bieżącego roku. W całym kompleksie znajdują się również: pizzeria, nowoczesny plac zabaw dla dzieci, który wyposażony jest w jedyny na Lubelszczyźnie tor pontonowy „tubing system”, tor gokartowy oraz salę zabaw. Ponadto na pierwszym piętrze funkcjonuje Jankes Pub, który idealnie nadaje się na miejsce spotkań ze znajomymi. Wyposażony jest w bar, toalety, wygodne kanapy, krzesła, stoły, telewizory oraz palarnię. Jednym słowem – każdy znajdzie coś dla siebie!

 

 

Tak prezentuje się cały kompleks, w skład którego wchodzą:

  • Jankes Restaurant,
  • Jankes Kids,
  • Pizzeria Jankes,
  • Jankes Pub.

 

 

 

 

W swojej ofercie Jankes Restaurant otwiera się na organizację imprez okolicznościowych, takich jak:

  • wesela,
  • komunie,
  • chrzciny,
  • imprezy firmowe,
  • kinder bale.

 

 

Sala, w której odbywają się imprezy, może pomieścić 200 osób.

 

 

 

 

 

 

MENU RESTAURACJI

OPINIE KLIENTÓW*

KONTAKT

Telefon: (81) 585-30-32 (stacjonarny), 691-406-365 (komórkowy)
Adres e-mail: [email protected]
Adres: Fajsławice 108, Fajsławice 21-060

Link do fanpage Jankes Restaurant: https://www.facebook.com/jankesrestaurant/


*W związku z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych (RODO), imiona i nazwiska osób, jak również ich zdjęcia profilowe zostały zakryte.