Jason Doyle przekazał dramatyczne wieści. Koniec sezonu!

Jason Doyle przekazał dramatyczne wieści. Koniec sezonu!

Jason Doyle musi pilnie przejść operację. W związku z tym sezon 2024 dla Australijczyka dobiegł już końca! Przedstawiciel GKM Grudziądz ma pauzować nawet 6 miesięcy.

Jason Doyle poważnie kontuzjowany

Poważnych problemów zdrowotnych Jason Doyle nabawił się na Wyspach Brytyjskich. Podczas kraksy przeleciał przez bandę. Bezpośrednio po tym zdarzeniu czuł się bardzo źle – trafił do szpitala, gdzie zdiagnozowano u niego złamanie czterech żeber i tłuczenie płuc.

Odczuwałem duży ból. Nie wiedziałem, co się dzieje. Czułem się tak, jakby wszystko było połamane. Pewnie wiecie, jak to jest, gdy człowiek upadnie na beton – przekazał Doyle na Instagramie.

Zawodnik był bardzo zaniepokojony tym, że drętwieje mu bark. Wobec tego przeszedł kolejne badania.

Przekazano mi, że zerwałem dwa ścięgna i zerwałem stożek rotatorów w barku. Dowiedziałem się, że potrzebuję natychmiastowego leczenia! – podkreślił Australijczyk.

Nie mogę tego zignorować. Nie mam sił, by czekać do końca sezonu na operację. Muszę szybko przejść zabieg, bo jeśli tego nie zrobię, to będzie to miało długotrwałe konsekwencje – np. na emeryturze nie mógłbym podnieść piwa – wyjaśnił zawodnik.

Teraz czeka go operacja, po której będzie przechodzić długą rehabilitację.

Na wtorek mam zaplanowaną operację, w ramach której przejdę rekonstrukcję barku. Mam nadzieję, że ból, który odczuwam, ustąpi. Specjalista powiedział, że będę pauzował przez 4-6 miesięcy – oznajmił Jason Doyle w mediach społecznościowych.