Kiedy gra Iga Świątek w finale WTA Pekin 2023? O której godzinie mecz?

Kiedy gra Iga Świątek w finale WTA Pekin 2023? O której godzinie mecz?
Icon Sport

Poznaliśmy godzinę meczu Igi Świątek w finale turnieju WTA 1000 w Pekinie. Kiedy gra Iga Świątek z Ludmiłą Samsonową? Finał WTA Pekin 2023 odbędzie się już w niedzielę 8 października 2023 roku.

Kiedy gra Iga Świątek? O której godzinie finał WTA Pekin 2023?

Starcie Igi Świątek z Ludmiłą Samsonową zaplanowano na niedzielę 8 października 2023 roku. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:30 czasu polskiego. Naturalnie jego faworytką jest Polka, która już w tym roku ograła Samsonową podczas turnieju w Dubaju, wynikiem 6:1, 6:0. Dla Igi Świątek jest to już siódmy finał turnieju rangi WTA w tym sezonie. Mamy też informację, gdzie oglądać mecz Świątek z Samsonową. Transmisja pojawi się na antenie Canal+ Sport 2. Darmowy stream online dostępny będzie z kolei po rejestracji konta w Betclic.

Oglądaj tutaj

Wiesz kiedy gra Iga Świątek najbliższy mecz w finale WTA w Pekinie. Warto dodać, że w półfinale Polka bez żadnych kłopotów pokonała Coco Gauff, przerywając niespotykaną serię 16. zwycięstw Amerykanki z rzędu. Jej finałowa rywalka, a więc Ludmiła Samsonowa ograła w półfinale faworyzowaną Jelenę Rybakinę. Finał WTA Pekin 2023 zapowiada się zacnie! Jazda Iga!