Kiedy mecz Świątek – Andreescu? O której godzinie ćwierćfinał WTA Rzym?

Przed Polka ćwierćfinał WTA Rzym 2022, w którym zmierzy się z Kanadyjką, Biancą Vanessą Andreescu. Kiedy mecz Świątek – Andreescu? O której godzinie? Sprawdź szczegóły.

Wiemy, kiedy zagra Iga Świątek z Biancą Andreescu w ćwierćfinale WTA Rzym 2022

Zgodnie z przewidywaniami na WTA Rzym 2022 Iga Świątek awansowała do kolejnej rundy. Polka nie miała łatwej przeprawy przeciwko Victorii Azarence. Zwłaszcza na początku meczu, kiedy wynik wskazywał 3:0 dla Białorusinki. Później jednak Iga weszła na swoje obroty, wygrała pierwszą partię 6:4, a w drugiej już odjechała rywalce, kończąc seta i mecz wynikiem 6:1.

kiedy mecz Świątek Andreescu

Przed Igą Świątek ćwierćfinał WTA w Rzymie. Kiedy mecz Świątek? O której godzinie pojawi się na korcie? Wiemy, że spotkanie zostanie rozegrane 13 maja 2022 roku. Świątek zagra o 14:30. Czekamy więc na ćwierćfinałowy mecz Świątek, zwłaszcza, że znamy jego dokładną godzinę. Mecz zostanie rozegrany jako drugi na drugim korcie, po zakończeniu rywalizacji mężczyzn Garin vs Zverev. Iga wyjdzie na kort właśnie około 14:30. Znamy też potencjalną następną rywalkę Świątek w półfinale.