WTA Rzym 2022 – drabinka, terminarz, kto i z kim gra? Jest bardzo ciekawie!

Turniej Internazionali D’italia 2022 wkracza w decydującą fazę półfinałów, a to doskonała okazja, żeby zobaczyć, jak wygląda na WTA Rzym 2022 drabinka spotkań. Czynimy to w naszym tekście.

Kto z kim zagra? WTA Rzym 2022 drabinka

Nie może dziwić, że WTA Rzym drabinka jest tym, co przykuwa szczególną uwagę. Wszyscy przecież chcą wiedzieć nie tylko, kto z kim zagra, ale też jakie potencjalne pojedynki czekają nas w kolejnych rundach. Najbardziej interesujące z punktu widzenia polskiego kibica są, co oczywiste, występy Igi Świątek. Wiemy z kim zagra w kolejnym meczu w Rzymie i z kim zmierzy się, jeżeli wygra. Spójrz na początek, jak wygląda drabinka WTA Rzym 2022.

Zobacz kiedy finał kobiet.

Jeżeli na WTA Rzym Iga Świątek wygra ćwierćfinał z Andreescu, to w półfinale jej następną rywalką będzie Sabalenka bądź Anisimowa. W ewentualnym finale Świątek zagra z najlepszą tenisistką z 3 i 4 ćwierćfinałów. Czekamy jak dalej potoczą się losy 1/8 finału i wówczas będziemy więcej wiedzieć, jak wygląda na WTA Rzym 2022 drabinka.

wta rzym 2022 drabinka

Gdybyśmy już teraz mieli w ciemno obstawiać, kto może zagrać w finale WTA Rzym 2022, to patrząc na drabinkę spotkań stawialibyśmy na pojedynek Świątek z Jabeur lub Sakkari. Poczekajmy jednak, bo najpierw należy dokończyć 1/8 finału, a następnie ćwierćfinały.