Kto walczy na KSW 65? Kiedy i gdzie nadchodząca gala?

Kto walczy na KSW 65? Kiedy i gdzie nadchodząca gala?

Za nami fantastyczna gala KSW 64, a już kibice nie mogą doczekać się kolejnej z nich, oznaczonej numerem 65. Kiedy zatem KSW 65, kto walczy i gdzie odbędzie się całe zamieszanie? Sprawdź najważniejsze informacje.

Nadchodzi KSW 65. Kto walczy, kiedy i gdzie gala?

Wiadomo już, że najbliższa gala KSW 65 odbędzie się w Arenie w Gliwicach. Znamy też datę imprezy, która została wyznaczona na 18 grudnia. Kibiców czekają zatem olbrzymie, przedświąteczne emocje, z daniem głównym w postaci walki Khalidov vs Soldić. Już teraz wielu okrzyknęło tę walkę najważniejszym wydarzeniem w historii mma na polskiej ziemi. Czy słusznie? Odpowiedź poznamy po gali KSW 65. Karta walk ma być naładowana jednak jeszcze kilkoma ciekawymi zestawieniami.

Póki co, organizatorzy nie zdecydowali się odkryć wszystkich kart, co z marketingowego punktu widzenia można uznać za słuszne podejście. Podobnie, jak w przypadku poprzednich gal, KSW krok po kroku odkrywa zagadki. Wiadomo, że obok starcia Khalidov vs Soldić na KSW 65 zmierzą się także Torres vs Parnasse.

Mamed Khalidov vs Roberto Soldić

Tych zawodników nie trzeba przedstawiać. Niekwestionowana legenda polskiego mma, w postaci Mameda Khalidova kontra Robert Soldić. Chorwacki RoboCop, który od sześciu walk jest niepokonany. Nikt nie potrafi przeciwstawić się potwornej sile Soldicia. Czy zdoła to zrobić Mamed Khalidov? Nieprzewidywalny wojownik zdaniem niektórych przeżywa w klatce swoje drugie życie. W oczach Mameda widać iskrę, którą zatracił jakiś czas temu, a walka z mistrzem KSW wywoła z nim z pewnością dodatkowy zastrzyk motywacji. Szykują się prawdziwe grzmoty!

Daniel Torres vs Salahdine Parnasse

Oprócz dania głównego, czeka nas także rewanżowy pojedynek Torres vs Parnasse. Obaj spotkali się na KSW 58, gdzie niespodziewanie, w dwie minuty Torres rozprawił się z perspektywicznym Parnasse'm. Czy młody Francuz weźmie rewanż? Oj tu także spodziewamy się wręcz gigantycznych emocji. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski.

Kto jeszcze zawalczy na KSW 65? Zawodnicy, których spodziewają się kibice

Odnośnie KSW 65 kto walczy jeszcze, musimy poczekać na odpowiedź na to pytanie. Na powrót do klatki podczas KSW 65 liczy chociażby Szymon Kołecki. Raczej nie wydaje się, żeby to miało być rewanżowe starcie z Mariuszem Pudzianowskim. Raz, że Pudzian wystąpił już na gali oznaczonej numerem 64. Dwa, z całym szacunkiem dla Pudziana, Kołecki to jednak obecnie zupełnie inny poziom. Jeśli Kołecki wystąpi na najbliższej gali, to z pewnością organizatorzy przygotują mu mocne, sportowe wyzwanie. Już nie możemy się doczekać, aż na KSW 65 karta walk będzie kompletna, a przecież już wiadomo, kto wystąpi w walce wieczoru na KSW 66. Kiedy? W styczniu!