Lista naziemnych punktów bukmacherskich w Lublinie

Lista naziemnych punktów bukmacherskich w Lublinie

Wielu kibiców sportowych zainteresowanych jest wnoszeniem zakładów bukmacherskich. Postanowiliśmy więc przygotować listę miejsc, gdzie takie zakłady można wnosić na terenie Lublina.*

Zakłady bukmacherskie w Polsce

Typowanie wyników wydarzeń sportowych to rozrywka stara jak świat, jednak w ostatnich latach od strony technicznej w bukmacherce sporo się zmieniło. Zakłady bukmacherskie można obecnie w sposób legalny obstawiać nie tylko w punktach naziemnych, ale też przez internet. Na początek sprawdźmy, w jakich miejscach w Lublinie możemy postawić zakład w sposób tradycyjny, a następnie przyjrzymy się grze za pomocą serwisów internetowych i aplikacji mobilnych bukmacherów.

Pamiętajcie jednak, że zgodnie z prawem zakłady bukmacherskie w Polsce mogą zawierać tylko osoby pełnoletnie i wyłącznie u legalnych bukmacherów (posiadających zezwolenie na urządzanie zakładów w punktach stacjonarnych i/lub online). Miejcie także na uwadze, że zakłady mogą doprowadzić do uzależnienia.

Punkty naziemne w Lublinie

STS S.A.

 • Okopowa 9, 20-023 Lublin
 • Targowa 1, 20-120 Lublin
 • 1 Maja 49/3, 20-410 Lublin
 • T. Zana 27/XVI, 20-601 Lublin
 • Braci Wieniawskich 5, 20-844 Lublin
 • H. Łopacińskiego 5/1, 20-042 Lublin
 • Jutrzenki 16 lok. 154, 20-538 Lublin
 • Łabędzia 21 lok. 2, 20-335 Lublin

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

 • 1 Maja 57, 20-410 Lublin
 • W. Jagiełły 10c, 20-281 Lublin

forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

 • Plac Dworcowy 4, 20-408 Lublin
 • Lwowska 6d, 20-128 Lublin

Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.

 • W. Jagiełły 1, 20-281 Lublin
 • S. Leszczyńskiego 60, 20-068 Lublin

Zakłady bukmacherskie przez internet

Zakłady bukmacherskie online mają tę przewagę nad grą w punktach naziemnych, że można je stawiać o dowolnej porze i gdziekolwiek się znajdujemy. Wystarczy komputer lub smartfon z dostępem do internetu i – co bardzo ważne – konto gracza u bukmachera. Jego założenie jest obowiązkowe (z przyczyn prawnych), jednak większość operatorów posiada opcję tzw. „szybkiej rejestracji”, która zajmuje około 2 minut. Poza obowiązkiem rejestracji obstawianie zakładów online jest bardzo podobne do tradycyjnego sposobu gry. Trzeba znaleźć interesujące nas spotkanie, sprawdzić typy, ich kursy i jeśli jesteśmy zdecydowani, dodać je do e-kuponu i określić stawkę zakładu. Żeby obstawić mecz, trzeba jeszcze zasilić swoje konto wpłatą. Internetowi bukmacherzy umożliwiają błyskawiczne metody na doładowanie konta gracza (przez kartę płatniczą, szybki przelew, BLIK, e-portfel itd.) i bezpieczne wypłaty wygranych. Co ważne, obstawiając przez internet do dyspozycji gracza jest znacznie większa liczba firm oferujących legalne zakłady bukmacherskie jest znacznie większa liczba firm oferujących legalne zakłady bukmacherskie.

Oferta zakładów przedmeczowych i na żywo udostępniana przez bukmacherów online jest co najmniej tak szeroka, jak ta w punktach stacjonarnych. Dodatkowo w serwisach i aplikacjach bukmacherskich znajdziemy wiele ułatwiających grę funkcjonalności, jak np. wyniki i statystyki (w tym na żywo), narzędzia do wyszukiwania konkretnych zakładów, wizualizacje meczów na żywo, a czasem też bezpłatne transmisje sportowe. Przewagą gry online może być też znacznie bogatsza niż w punktach naziemnych oferta promocji i bonusów bukmacherskich przyznawanych w zamian za rejestrację konta gracza czy z okazji ciekawych wydarzeń sportowych (np. freebety, cash-backi, bonusy od depozytu). Gracze internetowi mają także dostęp do wielokanałowej obsługi klienta (często 24/7) i rozmaitych pomocy merytorycznych.

Zarówno zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych jak i oferowane przez internet objęte są w Polsce podatkiem od gry w wysokości 12% wnoszonej stawki (pobieranej w momencie zawierania zakładu).

*Materiał przygotowany przez partnera