Mecz Polska – Mołdawia przełożony? Polacy mają problem z powrotem do kraju

Mecz Polska - Mołdawia przełożony```
Icon Sport

Reprezentacja Polski w czwartek wieczorem rozegrała spotkanie z Wyspami Owczymi, które udało się wygrać 2:0 po bramkach Sebastiana Szymańskiego i Adama Buksy. Okazało się, że prawdziwe problemy zaczęły się po tym spotkaniu, ponieważ Polacy mają trudności z powrotem do kraju ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe. Czy Mecz Polska – Mołdawia zostanie przełożony? Na ten moment nic na to nie wskazuje, ponieważ najnowsze doniesienia sugerują, że w sobotę ostatecznie Polacy powinni wylądować w Warszawie.

Pierwotnie zaplanowano, że samolot z reprezentacją Polski na pokładzie wyleci z Wysp Owczych w piątek, jednak ze względu na porywiste podmuchy wiatru, które sięgały nawet 100 km/h, zdecydowano się przełożyć tę podróż. Polskie media informują, co teraz czeka polskich kadrowiczów.

Mecz Polska – Mołdawia przełożony? Reprezentanci powinni dziś być w Warszawie

Na portalu “Weszło.com” poinformowano, co działo się z piłkarzami w piątek, gdy nie udało im się ostatecznie wrócić do kraju. “Zespół po odwołaniu wylotu wrócił do hotelu. Treningu na boisku nie było, ale sztab szkoleniowy wykorzystał wieczór na odprawę pomeczową i omówienie spotkania” – podaje “Weszło.com”.

Dziennikarz sportowy Przemysław Langier dodał, że samolot z reprezentantami Polski na pokładzie powinien wylecieć z Wysp Owczych o 11:30 czasu polskiego, natomiast “Polsat News” sugeruje, że stanie się to pół godziny wcześniej. Sytuacja jest jednak dynamiczna, więc niczego nie można wykluczyć.

Najnowsze informacje przekazał dziennikarz portalu “Meczyki.pl”, Tomasz Włodarczyk. Potwierdził on doniesienia Przemysława Langiera, więc wiele wskazuje na to, że ostatecznie Polacy wylecą dzisiaj o 11:30 z Wysp Owczych. Dziennikarz dodał, że niedawno wystartował samolot z Farerami na pokładzie, ponieważ zagrają oni spotkanie z reprezentacją Czech.

Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, to mecz Polska – Mołdawia nie zostanie przełożony. Wieczorem Michał Probierz i Wojciech Szczęsny pojawią się na konferencji prasowej. Nie wiadomo jednak, jak taka zmiana planów wpłynie na dyspozycję piłkarzy. Początek spotkania z Mołdawią zaplanowano na niedzielę o 20:45.