Monika Marzec, Izabela Puchacz i Beata Aleksandrowicz w jednej drużynie!

W sobotę i niedzielę lubelscy kibice ponownie będą mogli zobaczyć na parkiecie w akcji między innymi Monikę Marzec, Izabelę Puchacz, czy Beatę Aleksandrowicz, czyli byłe szczypiornistki 18-krotnego mistrza kraju, które wezmą udział w Mistrzostwach Polski Masters w piłce ręcznej. Byłe szczypiornistki powalczą o zwycięstwo w zespole pod nazwą Montex.

W sobotę i niedzielę w Lublinie odbędą się Mistrzostwa Polski Masters w piłce ręcznej. Lublin w imprezie będzie reprezentować drużyna Montexu, w której zagrają między innymi obecna asystentka Sabiny Włodek Monika Marzec, trenerka zespołu rezerw Izabela Puchacz i opiekunka grup młodzieżowych w MKS Selgros Lublin – Beata Aleksandrowicz.

Było to spontaniczne zgłoszenie. Jakie cele stawiamy sobie w tych mistrzostwach? (śmiech) Najważniejsza jest dobra zabwa, to będzie taki powrót sentymentalny. Oby nikomu nic się nie stało – żartuje Monika Marzec.

Montex swoje spotkania będzie rozgrywał w Zespole Szkół przy ul. Elsnera. Początek zawodów o godzinie 10.00. Tego dnia swoje mecze będą grać także inne zespoły, ponieważ zawody są rozgrywane w trzech kategoriach: mężczyźni +35 i +45 oraz kobiety +33.Natomiast w niedzielę odbędą się mecze finałowe. Cały harmonogram zawodów oraz miejsce meczów w poszczególnych grupach można znaleźć – tutaj.