Neymar odejdzie z Al-Hilal? Sensacyjne informacje o przyszłości Brazylijczyka

Neymar odejdzie z Al-Hilal? Sensacyjne informacje o przyszłości Brazylijczyka
Icon Sport

Bardzo długo zeszłego lata ciągnęła się transferowa telenowela z udziałem Brazylijczyka, który ostatecznie zdecydował się na opuszczenie Paris Saint-Germain. Napastnik postawił na transfer do Arabii Saudyjskiej, ale na razie nie jest to wymarzona przygoda. W mediach zaczęto mówić o takiej możliwości, że Neymar odejdzie z Al-Hilal. Gdzie miałby trafić reprezentant Kraju Kawy?

Neymar przeniósł się do Al-Hilal, a saudyjski klub zapłacił za Brazylijczyka ogromne pieniądze. Jednak sam zawodnik zdołał rozegrać w nowej drużynie zaledwie 5 spotkań, zdobył jednego gola i zanotował 3 asysty. Niedługo potem nabawił się strasznej kontuzji, mianowicie zerwał więzadła krzyżowe, przez co praktycznie sezon dla niego skończył się już w listopadzie.

Czy Neymar opuści Al-Hilal? Może trafić do Santosu

Jakiś czas temu media informowały o tym, że Al-Hilal jest gotowe do zerwania umowy z brazylijskim napastnikiem, ale ostatecznie te doniesienia nie okazały się prawdziwe. Niezależnie od tego, przyszłość byłego piłkarza PSG wcale nie jest pewna, bo systematycznie pojawiają się nowe doniesienia związane z ewentualnymi przenosinami Neymara.

Jak donosi “Daily Mail”, Santos jest zainteresowany sprowadzeniem Neymara do klubu po tym, jak zawodnik wyleczy kontuzję i zakończy przygodę w Arabii Saudyjskiej. Co więcej, włodarze brazylijskiego zespołu miały już kontaktować się z samym zawodnikiem.

Głos w tym temacie zabrał prezydent Santosu. “Rozmowa z Neymarem była szybka, ale takie zawsze przynoszą dobry efekt. Aby wrócić i grać tutaj, musi wyzdrowieć po kontuzji i zakończyć swój pobyt w Arabii Saudyjskiej” – stwierdził Marcelo Teixeira.

Pierwsze szacunki wskazywały na to, że Brazylijczyk będzie pauzował do maja, ale istnieje szansa na to, że rehabilitacja się przeciągnie i zawodnik nie pojawi się na murawie w tym sezonie. Czy to oznacza, że Neymar odejdzie z Al-Hilal? Saudyjski klub na pewno stanie przed trudną decyzją, czy tę współpracę warto kontynuować. Kontrakt z tym piłkarzem wygasa w czerwcu 2025 roku.