Polska – Wyspy Owcze skład Polski. Fernando Santos odkrył karty!

Polska - Wyspy Owcze skład
Icon Sport

Fernando Santos odkrył karty przed meczem eliminacji Euro 2024 przeciwko Wyspom Owczym. Pierwszy gwizdek arbitra o godzinie 20:45. Właśnie poznaliśmy skład reprezentacji Polski.

Skład Polski na mecz Polska – Wyspy Owcze

Nie do końca sprawdziły się wcześniejsze przewidywania dziennikarzy, co tylko pokazuje, że szatnia za Santosa jest dużo szczelniejsza, niż miało to miejsce w przypadku kadencji Czesława Michniewicza. Oto jak wygląda na mecz Polska – Wyspy Owcze skład reprezentacji Polski:

Szczęsny — Kędziora, Bednarek, Kiwior, Bereszyński — Skóraś, Zieliński, Krychowiak, Kamiński — Lewandowski, Milik

Fernando Santos postawił zatem na ustawienie 4-4-2. W bramce zagra Wojciech Szczęsny, co od początku nie budziło żadnych wątpliwości. Linię obrony tworzyć będą Tomasz Kędziora, Jan Bednarek, Jakub Kiwior i Bartosz Bereszyński. Poza “Beresiem” wszyscy już wcześniej byli pewniakami do wyjściowego składu na mecz z Wyspami Owczymi.

Największa niespodzianka dotyczy środka pola. O ile Michał Skóraś, Piotr Zieliński i Jakub Kamiński byli szykowani do wyjściowej jedenastki, to obecność Grzegorza Krychowiaka może zaskakiwać. W wyjściowym składzie zabrakło miejsca dla Sebastiana Szymańskiego. “Krycha” można powiedzieć, że notuje imponujący powrót do kadry. Czy równie imponujący będzie na boisku? Linię ataku stworzą Arkadiusz Milik i Robert Lewandowski. Tutaj nie może być mowy o jakimkolwiek zaskoczeniu.