PZPN zdecydował, kto zastąpi Jakuba Kwiatkowskiego. Oto nazwiska

PZPN zdecydował, kto zastąpi Jakuba Kwiatkowskiego. Oto nazwiska
Icon Sport

Już jakiś czas temu pojawiła się sensacyjna wiadomość związana z tym, że rzecznik i team manager reprezentacji Polski nie będzie dłużej pełnił już tych obowiązków. Teraz ponoć PZPN zdecydował, kto zastąpi Jakuba Kwiatkowskiego. Jedno z nazwisk nie pojawiało się zbyt często w medialnych spekulacjach.

Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował się jednak na pewną zmianę związaną z podziałem obowiązków na stanowisku odpowiedzialnym za kontakt z mediami. Od teraz będziemy mieli do czynienia z rzecznikiem samego PZPN, ale także z rzecznikiem reprezentacji Polski. Te dwie funkcje będą pełnione przez dwie różne osoby.

PZPN zdecydował, kto zastąpi Jakuba Kwiatkowskiego w kontakcie z mediami

“TVP Sport” podaje, że rzecznikiem Polskiego Związku Piłki Nożnej ma zostać Tomasz Kozłowski. To były dziennikarz “Faktu”, który od sierpnia tego roku pełnił obowiązki dyrektora departamentu komunikacji i mediów federacji. Akurat to nazwisko pojawiało się dosyć często w spekulacjach odnośnie tego, kto ma przejąć część obowiązków Jakuba Kwiatkowskiego.

Jeśli chodzi o rzecznika reprezentacji Polski, to nim ma zostać Emil Kopański, który z Polskim Związkiem Piłki Nożnej jest związany od 2016 roku. Do tego czasu współpracował głównie z reprezentacją młodzieżową, konkretnie do lat 21. Mówimy także o autorze książki “Moje najważniejsze 90 minut”.

Choć PZPN zdecydował, kto zastąpi Jakuba Kwiatkowskiego, to trzeba przyznać, że obu panów czeka raczej trudne zadanie. W ostatnim czasie wokół Polskiego Związku Piłki Nożnej pojawia się bardzo dużo afer, które wybuchają jedna po drugiej. Najnowsza dotyczy skandalu alkoholowego podczas mundialu w Katarze, o czym poinformował dzisiaj dziennikarz portalu Meczyki.pl Tomasz Włodarczyk.

Czytaj także: Agent Roberta Lewandowskiego wypowiedział się o odejściu z FC Barcelony