Raków Częstochowa – Flora Tallinn kiedy, o której godzinie mecz?

Raków Częstochowa – Flora Tallinn kiedy, o której godzinie mecz?

W Częstochowie dojdzie do zmagań na poziomie międzynarodowym. Ma to oczywiście związek z meczem Raków Częstochowa – Flora Tallinn. Raków – Flora kiedy mecz w ramach 1/8 finału kwalifikacji Ligi Mistrzów?

O której Raków Częstochowa – Flora Talinn? Kiedy mecz (11.07.2023)

Konfrontacja Rakowa Częstochowa z Florą Tallinn została zaplanowana na 11 lipca 2023 roku. Emocji na pewno nie zabraknie.

A Raków – Flora o której godzinie nastąpi początek rywalizacji? Piłka pójdzie w ruch o godzinie 20:00. W ciemno można zakładać, że polsko-estońskie starcie dostarczy nam ogromnych wrażeń. Oczywiście za faworyta należy uznać zespół gospodarzy. Rywale natomiast na pewno będą chcieli postawić jak najmocniejsze warunki.

Raków Częstochowa w ostatnim czasie rozegrał kilka meczów towarzyskich. 27 kwietnia 2023 roku częstochowianie wygrali 4:0 z Puszczą Niepołomice. 2 lipca 2023 roku Raków przegrał 1:2 ze Slavią Praga, z kolei 5 lipca 2023 ekipa z Częstochowy okazała się lepsza od U. Cluj.

Flora Tallinn w ostatnim czasie przeplatała lepsze wyniki ze słabszymi. Warto jednak odnotować, że w pięciu poprzednich meczach najwyższej estońskiej klasy rozgrywkowej nie zaznała goryczy porażki. Trzykrotnie Flora notowała remisy, a ponadto dwa razy wygrała.

Spotkanie Raków Częstochowa – Flora Tallinn poprowadzi sędzia Arda Kardesler. Turek ma już całkiem spore doświadczenie, co powinno mu pomóc w podejmowaniu właściwych decyzji.

Warto odnotować, że dostępna będzie transmisja z tego meczu. Spotkanie obejrzysz na TVP Sport.