Reprezentacja Polski zagra dwa mecze towarzyskie!

Reprezentacja Polski zagra dwa mecze towarzyskie!
fot. Icon Sport

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN) Cezary Kulesza oficjalnie poinformował, że reprezentacja Polski rozegra dwa mecze towarzyskie. Oba pojedynki odbędą się w czerwcu. Znamy rywali biało-czerwonych!

Reprezentacja Polski zmierzy się z Ukrainą i Turcją

Cezary Kulesza zakomunikował w sieci, że piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się z Ukrainą, a następnie zagra z Turcją. Oba pojedynki będą miały charakter towarzyski.

Spotkanie z Ukrainą odbędzie się 7 czerwca. Mecz z Turcją zaplanowany został natomiast na 10 czerwca. Co istotne, to właśnie reprezentacja Polski będzie gospodarzem obu tych pojedynków.

Gdzie dokładnie zostaną one rozegrane? Tego niestety na razie nie wiadomo. Szczegóły dopiero zostaną ogłoszone.

“Zakończyliśmy negocjacje w sprawie organizacji dwóch spotkań towarzyskich. Nasza reprezentacja 7 czerwca zmierzy się z Ukrainą, a 10 czerwca zagramy z Turcją. Będziemy gospodarzem obu tych spotkań. Szczegóły co do miejsca podamy w ciągu najbliższych kilkunastu dni” – przekazał Cezary Kulesza.

Przy okazji pogratulował polskim piłkarzom – Robertowi Lewandowskiemu oraz Jakubowi Moderowi. Ich drużyny zdołały wywalczyć przepustki co ćwierćfinałów Ligi Mistrzów.

Jeżeli chodzi o reprezentację Polski, to obecnie biało-czerwoni myślami są przy spotkaniu, które zaplanowano na 21 marca 2024 roku. Właśnie tego dnia podopieczni trenera Michała Probierza zagrają z Estonią. Będzie to konfrontacja w ramach baraży mistrzostw Europy. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45. Rywalizacja toczyć się będzie na Stadionie Narodowym w Warszawie. Emocji z pewnością nie zabraknie!

Mecz Polska – Estonia będzie można oglądać na TVP 1 oraz TVP Sport. Już teraz warto zarezerwować sobie czas.