Są wyniki sekcji zwłok Mateusza Murańskiego

Są wyniki sekcji zwłok Mateusza Murańskiego

Prokuratura przedstawiła już wstępne wyniki sekcji zwłok Mateusza Murańskiego, freak fightera, a zarazem aktora. Co się stało 29-latkowi?

Przyczyny śmierci Mateusza Murańskiego

Jak była Mateusz Murański przyczyna śmierci? O tym po rozmowie z prokuraturą poinformował serwis rmf24.pl. Okazuje się, że prawdopodobnym powodem zgonu była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa.

Prokuratura prowadzi dalsze postępowanie. Ma ono wyjaśnić sprawę śmierci Murańskiego i precyzyjnie odpowiedzieć na pytanie, co doprowadziło do tragedii i jakie były Mateusz Murański przyczyny śmierci.

– Zlecone zostały dalsze badania: toksykologiczne i histopatologiczne – przekazała RMF FM Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku

Przypomnijmy, że Mateusz Murański był znany publiczności jako zawodnik federacji Fame MMA i High League. Największą popularność przyniosły mu właśnie występy w roli freak fightera. Poza tym występował w serialu “Lombard. Życie pod zastaw”, pojawił się też w nominowanym do Oscara filmie Jerzego Skolimowskiego “IO”.

O śmierci “Murana” poinformował jeden z członków rodziny, a dramatyczną wiadomość potwierdziła prokuratura okręgowa w Gdańsku.

– O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m. in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich – mówiła Grażyna Wawryniuk w rozmowie z RMF FM.

Nie brakuje doniesień, że Murański mocno odczuwał hejt. Między innymi internauci nie szczędzili mu krytycznych komentarzy.