SGP Teterow 2022 – faworyci, typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Turniej SGP Teterow 2022 zbliża się ogromnymi krokami. 4 czerwca żużlowa elita będzie rywalizować o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej SGP właśnie w tym niemieckim mieście. Kto jest faworytem turnieju?

Sprawdź najlepsze typy przed SGP Teterow 2022!

Spoglądając na Speedway Grand Prix zakłady bukmacherskie, warto przeanalizować aktualną klasyfikację generalną cyklu. Biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki poszczególnych zawodników, przygotowaliśmy kapitalne typy.

Bartosz Zmarzlik wróci na podium?

sgp teterow 2022
Fot. fimspeedway.com

 

Bartosz Zmarzlik pozostaje na pozycji lidera cyklu Grand Prix 2022, choć ostatnio spuścił trochę z tonu. Zaczął od wygrania zawodów w Gorican, natomiast później dwa razy notował po 12 punktów. Znając jego ambicje, teraz będzie chciał się przełamać i wrócić podczas SGP Teterow 2022 na podium.

Namieszać może też m.in. Jason Doyle. Wydaje się, że Australijczyk ma zwyżkę formy. W Pradze, podczas ostatniego turnieju, zajął trzecie miejsce. Pewnie teraz będzie chciał się dostać przynajmniej do półfinałów, zdobywając w serii zasadniczej przynajmniej 9 punktów. W naszej opinii, ma na to duże szanse.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę, analizując Speedway Grand Prix zakłady bukmacherskie przed rundą w Teterow? Na pewno warto pamiętać o tym, kogo wymienia się w gronie faworytów. Oprócz Zmarzlika, są to m.in. Maciej Janowski czy Leon Madsen. Obydwaj znajdują się w ścisłej czołówce klasyfikacji generalnej SGP 2022.

Czy faworyci w tym przypadku nie zawiodą? Czas pokaże. Naszym zdaniem takie postaci jak Madsen, Janowski czy Zmarzlik mogą wieść prym w trakcie tego turnieju.

SGP Teterow 2022 zaplanowano na 4 czerwca. Początek zmagań o 19:00.

 

0 0 votes
Article Rating