Speedway Grand Prix 2022 Praga – zapowiedź, kiedy, o której, transmisja

Pora na Speedway Grand Prix Praga 2022! Żużlowa czołówka znów spotka się na torze, by rywalizować w ramach Indywidualnych Mistrzostw Świata. Czeka nas dużo emocji.

Speedway Grand Prix Praga 2022

Speedway Grand Prix Praga 2022. Zawodnicy znów wkroczą do akcji!

Za nami już dwie rundy Grand Prix 2022. Cykl rozpoczęliśmy 30 kwietnia w chorwackim Gorican. Później natomiast odbyły się zmagania na torze tymczasowym na PGE Narodowym w Warszawie.

Obecnie liderem klasyfikacji generalnej cyklu jest Bartosz Zmarzlik. Polak ma na koncie 32 punkty. Tuż za nim znajdują się Leon Madsen i Mikkel Michelsen (po 30 “oczek”). Czwarte miejsce we wspomnianym zestawieniu zajmuje natomiast Maciej Janowski, który ma na koncie 29 punktów.

Czy Speedway Grand Prix Praga 2022 coś zmieni? Janowski bez wątpienia lubi tam jeździć. W zeszłym roku na “Markecie” odbyły się dwa turnieje. Pierwszy wygrał właśnie “Magic”, natomiast w drugim w finale przegrał tylko z Artiomem Łagutą. Dobrze sprawował się wówczas również m.in. Fredrik Lindgren.

Na podium nie stawał wtedy Bartosz Zmarzlik. Teraz z pewnością będzie chciał zameldować się w TOP3. Zobaczymy, czy odczaruje tor w Pradze, na którym zmagania w ramach cyklu Grand Prix odbywają się od 1997 roku. Przed GP Praga 2022 warto przypomnieć, że tor w stolicy Czech ma długość 353 m.

Kiedy i o której Grand Prix Praga 2022?

GP Praga 2022 kiedy kolejny turniej z cyklu Indywidualnych Mistrzostw Świata? Zmagania w stolicy Czech odbędą się 28 maja. Początek rywalizacji na Markecie zaplanowano na godzinę 19:00. Warto o tym pamiętać i śledzić zmagania najlepszych z najlepszych. Mocno wierzymy w to, że Speedway Grand Prix Praga 2022 ułoży się po myśli Polaków i zajmą oni możliwie jak najlepsze pozycje.

Speedway Grand Prix Praga 2022 – transmisja: gdzie, kiedy, o której?

Oczywiście GP Praga 2022 będzie transmitowane, podobnie jak wszystkie pozostałe rundy zmagań w ramach cyklu IMŚ 2022. GP Praga 2022 kiedy i gdzie oglądać? Zawody zaplanowano na 28 maja, godz. 19:00. Zmagania w ramach SGP Praga będą transmitowane na żywo i na żądanie w pakiecie Eurosportu w Playerze. Dostępny będzie zatem tylko płatny stream online.

 

0 0 votes
Article Rating