Speedway Grand Prix Polski 2022 – transmisja, stream, gdzie obejrzeć GP w Warszawie?

Pora na drugą rundę zmagań o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata 2022. Gdzie dostępna będzie Grand Prix Polski transmisja?

Grand Prix Polski transmisja

Gdzie oglądać Grand Prix Polski? Transmisja

Przed SGP 2022 doszło do rewolucji w zakresie transmisji. GP Polski transmisja, podobnie jak przy okazji zmagań w Gorican, dostępny będzie na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze.

Nie jest to jednak jedyne miejsce, w którym pojawi się SGP Warszawa transmisja. Wszystkie rundy rozgrywane w Polsce transmitowane będą bowiem nie tylko w internecie, ale również na otwartym kanale TTV. Tam Grand Prix Polski transmisja będzie bezpłatna, co z pewnością bardzo ucieszy kibiców.

Grand Prix Polski stream – o której początek?

Grand Prix Polski stream wystartuje już o godzinie 18:30. Wówczas rozpocznie się studio. Początek zawodów, które odbędą się 14 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie, przewidziany został na godzinę 19:00.

Zmagania w Warszawie cieszą się dużym zainteresowaniem kibiców. Należy się spodziewać, że frekwencja będzie oscylować w okolicach kompletu widzów. Z pewnością nie zabraknie też takich, którzy zostaną w domach, a na ekranach ich telewizorów pojawi się Grand Prix Polski transmisja.

Zawodnicy do pierwszego biegu Grand Prix Polski mają wyjechać dokładnie o godzinie 19:04. Wcześniej, o 18:48, rozpocznie się prezentacja. Zakończenie zmagań zostało zaplanowane około godz. 22:00. W obsadzie znalazło się pięciu Polaków – Bartosz Zmarzlik, Patryk Dudek, Paweł Przedpełski, Maciej Janowski oraz Maksym Drabik.

0 0 votes
Article Rating