Speedway Grand Prix Teterow 2022 – zapowiedź, kiedy, o której, gdzie transmisja i wyniki na żywo?

Na 4 czerwca 2022 przewidziano Speedway Grand Prix Teterow 2022. W akcji znów zobaczymy czterech reprezentantów Polski. Czy tym razem zdołają odegrać bardzo ważne role?

Speedway Grand Prix Teterow 2022. Cykl IMŚ zagości w Niemczech

To będzie już czwarta runda zmagań o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata 2022. Aktualnie liderem klasyfikacji generalnej Speedway Grand Prix 2022 jest Bartosz Zmarzlik, który uzbierał 44 punkty. Jego fani z pewnością wierzą w to, że po SGP Teterow 2022 nadal będzie pierwszy.

speedway grand prix teterow 2022
Fot. fimspeedway.com

 

Przewaga Zmarzlika nie jest jednak zbyt wysoka. Śmiało można ją nazwać wręcz znikomą. Przed Speedway Grand Prix Teterow 2022 ma tylko “oczko” więcej od Macieja Janowskiego i cztery punkty przewagi nad Leonem Madsenem. Ścisk w czołówce “generalki” jest więc bardzo mocny.

Przed GP Teterow 2022 warto przypomnieć, jak poprzednio ułożyły się zmagania na torze w tej niemieckiej miejscowości. Odbyły się one 31 sierpnia 2019 roku. Wówczas polscy kibice byli wniebowzięci, bo wygrał Maciej Janowski, a Bartosz Zmarzlik zajął drugie miejsce. Liczymy na powtórkę przy okazji SGP Teterow 2022!

Warto przypomnieć, że w 2019 roku na tym owalu trzecie miejsce wywalczył Matej Zagar. Czwarty był wówczas z kolei Niels-Kristian Iversen.

GP Teterow 2022. Cykl wraca w to miejsce

Po 2019 roku najlepsi żużlowcy świata nie przyjeżdżali do Teterow. Miejscowa publiczność nie miała zatem możliwości zobaczenia światowej czołówki w akcji. Teraz natomiast znów odbędzie się GP Teterow 2022.

Cykl SGP po raz pierwszy zagościł w tej miejscowości w 2016 roku. Dotychczas, oprócz wspomnianego Janowskiego, wygrywali tam tacy zawodnicy jak Jason Doyle, Matej Zagar czy Tai Woffinden. Warto o tym pamiętać przed Speedway Grand Prix Teterow 2022.

Stadion, na którym odbędą się te zawody, nosi nazwę Bergring Arena. Tor ma 314 m długości. Owal okalają trybuny, które nie są wykonane tak profesjonalnie, jak większość sportowych aren w Polsce. Niektórzy kibice śledzą zmagania żużlowców z poziomu… wałów, które pokrywa jedynie trawa. To dodaje kolorytu zmaganiom w Teterow. Podobnie jak klasyczna, grillowana kiełbasa niemiecka.

Grand Prix Teterow 2022 transmisja. Gdzie oglądać?

Speedway Grand Prix Teterow 2022 zaplanowano na 4 czerwca. Początek rywalizacji na tym niemieckim obiekcie nastąpi o godzinie 19:00. Na 13:00 przewidziano natomiast start kwalifikacji.

Oczywiście prowadzona będzie Grand Prix Teterow 2022 transmisja. Zawody obejrzysz za pośrednictwem platformy Player, na Eurosporcie Extra. Dostęp jest płatny.

Czy pojawi się darmowa Grand Prix Teterow 2022 transmisja? Pewnie będą takie streamy, jednak są one nielegalne. Nie polecamy korzystać z takich rozwiązań. Tego typu przekazy nie są zbyt wysokiej jakości i odbierają przyjemność ze śledzenia sportowej rywalizacji.

Ci, którzy nie chcą wydawać pieniędzy na transmisję, mogą śledzić wyniki na żywo. Będą one podawane między innymi w oficjalnej aplikacji Speedway Grand Prix, a także za pośrednictwem różnych portali żużlowych.

3 3 votes
Article Rating