Tomasz Adamek znów zawalczy! Znamy jego przeciwnika

Tomasz Adamek znów zawalczy! Znamy jego przeciwnika

Tomasz Adamek znów wkroczy do klatki! Tym razem zawalczy na FAME 21. Jego przeciwnikiem będzie Patryk “Bandura” Bandurski. Starcie tych dwóch zawodników odbędzie się 18 maja 2024 roku w Gliwicach!

FAME 21: Tomasz Adamek vs. Patryk Bandurski

“To będzie historyczne starcie i zderzenie dwóch kompletnie różnych światów – wielokrotnie utytułowanego i jednego z najbardziej uznanych polskich pięściarzy – Tomasza „Górala” Adamka, z członkiem należącym do Bungee, czyli do jednego z najpopularniejszych kanałów rozrywkowych na krajowym YouTube! Postać, którą za swoją osobowość kochają i znają miliony – Patryk „Bandura” Bandurski!” – zapowiadają przedstawiciele Fame MMA.

Jednocześnie zauważyli, że dojdzie do starcia “żywej legendy” z “gwiazdą internetu”.

“Rywal Adamka, po swojej ostatniej walce, poprosił o starcie z nim, by spełnić swoje marzenie – i dostał!  Patryk wszakże nie dorasta Tomkowi do pięt, patrząc na jego jedynie dwa stoczone pojedynki.  Mimo to, nadzwyczaj efektownie poradził on sobie z naprawdę ciężkim przeciwnikiem, jak na debiut – Alanikiem, a następnie podczas FAME: REBORN, zwinnie pokonał Szeliego. Jak sam powiedział – wszystkiego nauczył go tata!  Czy zatem tej nauki wystarczy, by pokonać polską ikonę sportu? ” – zastanawia się Fame MMA.

Przypomnijmy, że w MMA Tomasz Adamek zadebiutował starciem z Mamedem Khalidovem – wówczas odnotował zwycięstwo. Czy tym razem będzie tak samo? Czas pokaże.

Kim jest rywal Tomasza Adamka?

Patryk Bandurski jest streamerem. Właśnie to przyniosło mu ogromną popularność. Trochę zaskakujące, że postanowiono, iż otrzyma szansę zmierzenia się z taką ikoną polskiego sportu, jaką niewątpliwie jest Tomasz Adamek. „Góral” oczywiście będzie faworytem tego starcia.

Jeżeli chodzi o Bandurę, to najbardziej jest on aktywny na Twitchu oraz Instagramie. Prywatnie to partner Dagmary, z którą jest zaręczony.

A jakim doświadczeniem dysponuje w sportach walki? Niewielkim. Do tej pory stoczył dwie walki, w których zwyciężył. Najpierw pokonał Alana „Alanika” Kwiecińskiego, a następnie rozprawił się z Piotrem „Szelim” Szeligą. To oczywiście rywale z zupełnie niższej półki niż Adamek, jednak na pewno też co nieco potrafią.

Ogłoszenie walki „Bandury” z „Góralem” wywołało niemałe poruszenie w mediach społecznościowych. Pojawiło się sporo osób, które zaczęły dzielić się typami. W przeczuciach dominują prognozy, że Adamek wygra to starcie.  Są jednak też tacy, którzy deklarują, że wierzą w triumf „Bandury”. Jedno jest niemal pewne – ten pojedynek będzie śledzony przez wielu miłośników sportów walki.