Vinícius Júnior zaskakująco o Kylianie Mbappé: “Mam nadzieję…”

Vinícius Júnior zaskakująco o Kylianie Mbappé: “Mam nadzieję…”
Icon Sport

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że przyszłość francuskiego napastnika to jedna z najgorętszych spraw w świecie futbolu. Wiele mówi się o tym, że zawodnik Paris Saint-Germain w końcu trafi do Realu Madryt, ale na razie nie ma co do tego pewności. Na ten temat głos zabierają już nawet piłkarze madryckiego klubu. Vinícius Júnior zaskakująco wypowiedział się o Kylianie Mbappé.

Po zakończeniu letniego okienka transferowego pojawiło się trochę spokoju w sprawie Kyliana Mbappé. Warto przypomnieć, że francuski piłkarz popadł latem w konflikt z PSG. Reprezentant Francji został nawet odsunięty od treningów z resztą zespołu. Udało się jednak tę sprawę załagodzić na tyle, że ostatecznie napastnik wrócił do gry, ale jego umowa z klubem obowiązuje tylko do czerwca przyszłego roku.

Vinícius Júnior zaskakująco o Kylianie Mbappé. “To jeden z najlepszych”

Piłkarz Realu Madryt, Vinícius Júnior zaskakująco wypowiedział się o Kylianie Mbappé. “Każdy zawodnik, który poświęca się dla naszej drużyny, chciałby grać z Kylianem Mbappém. Mam nadzieję, że pewnego dnia tu trafi. To jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, jak nie najlepszy” – powiedział reprezentant Brazylii.

Vinícius Júnior zabrał głos również na temat możliwego zdobycia Złotej Piłki. “Liczę na to, że kiedyś ją zdobędę. Jednak mimo wszystko to drużyna jest na pierwszym miejscu. Nawet jeśli ja zdobyłbym 60 goli w sezonie, a nie wygralibyśmy żadnego trofeum, to nie miałoby sensu. Dla mnie to się mija z celem” – dodał zawodnik Realu Madryt.

Choć Paris Saint-Germain ma problemy od początku tego sezonu i wciąż szuka swojej najlepszej wersji, to Kylian Mbappé znajduje się w świetnej formie. Podczas 9 meczów w tym sezonie udało mu się strzelić już 8 goli. W reprezentacji również idzie mu bardzo dobrze. W piątkowym spotkaniu przeciwko Holandii Francuz zdobył dublet, z czego drugi gol był wyjątkowej urody – napastnik PSG huknął zza pola karnego, a jego drużyna ostatecznie wygrała 2:1.