Zakłady bukmacherskie Igrzyska Olimpijskie – jak i gdzie obstawiać?

Jeśli chcesz się sprawdzić w bukmacherce, to czas Letnich Igrzysk Olimpijskich jest do tego doskonałą okazją. Podpowiadamy, jak betować i komu zaufać podczas tokijskich zmagań.

Jak znaleźć ciekawe zakłady bukmacherskie igrzyska olimpijskie?

Absolutnie kluczowe jest przeglądanie stron i aplikacji bukmacherów w poszukiwaniu nowości. Igrzyska są doskonałą okazją nie tylko do wyłapywania atrakcyjnych kursów, ale także do spróbowania sił w zakładach długoterminowych czy zakładach specjalnych. Jeśli czujesz się ekspertem w jakiejś dyscyplinie i masz zmysł analityczny, warto abyś wykorzystał to podczas obstawiania zakładów. W tabeli poniżej prezentujemy przykłady godnych uwagi opcji betowania.

Zakłady bukmacherskie Igrzyska Olimpijskie Nasza prognoza i kursy* Bukmacher
Zwycięzca klasyfikacji końcowej w turnieju piłki ręcznej kobiet Norwegia: 1.90 Fortuna >>
Miejsce 1-4 klasyfikacji końcowej w zapasach mężczyzn (styl wolny, 97 kg) Kyle Frederick Snyder: 1.35 Betclic >>
Lasha Talakhadze nie zdobędzie złotego medalu Tak: 5.00 forBET >>

*Wybrane zdarzenia i przypisane im kursy są aktualne na dzień: 31.07.2021. Z tego względu konieczne jest sprawdzenie aktualnych mnożników przed wybraniem jakiegokolwiek z podanych wyżej zakładów. Oferta bukmacherów dynamicznie się zmienia, więc warto być na bieżąco.

Gdzie warto stawiać zakłady?

Każdy szanujący się bukmacher myślał nad ofertą olimpijską na długo przed rozpoczęciem igrzysk. Ze względu na pandemię bukmacherzy mieli jeszcze więcej czasu, by przemyśleć dostępne opcje zakładów i promocje. Efekty? Wystarczy spojrzeć na oficjalne strony bukmacherów. Nie ma szans, że nie uda Ci się znaleźć czegoś w sam raz dla siebie. Jedni bukmacherzy kuszą wysokimi kursami, inni freebetami czy bonusami od depozytu. Śmiało możemy polecić takie zakłady bukmacherskie jak Betclic, forBET i Fortuna o których piszemy więcej w analizie zakładów specjalnych.

Więcej konkurencji = pokaźniejsza oferta bukmacherów

Wśród naszych propozycji znajdziecie nie tylko ofertę kursową trójki spośród czołowych bukmacherów nad Wisłą, ale też kilka szczegółów o zakładach dedykowanych Olimpiadzie. Gdy tylko rozpoczęły się pierwsze zawody w Japonii jednym z najczęstszych wpisów w wyszukiwarce stała się fraza – zakłady bukmacherskie igrzyska olimpijskie – co nie może dziwić, bo igrzyska dorównują popularnością Euro 2020. Większość bukmacherów postarała się, aby w ofercie znalazły się zdarzenia związane z każdą dyscypliną olimpijską. O tym, że nie było to łatwą sztuką, niech zaświadczy poniższa tabela dokumentująca utrzymujący się od dekad wzrost liczby konkurencji olimpijskich.

5 OSTATNICH IGRZYSK POD KĄTEM ILOŚCI KONKURENCJI
Rok Miejsce Liczba konkurencji
2004 Ateny, Grecja 301
2008 Pekin, Chiny 302
2012 Londyn, Wielka Brytania 302
2016 Rio de Janeiro, Brazylia 306
2021 Tokio, Japonia 339

Zakłady specjalne. Typowanie zwycięzców klasyfikacji końcowych

Podstawowym i najczęściej wybieranym zakładem specjalnym na czas Olimpiady jest zakład na zwycięzcę klasyfikacji końcowej. Jak każdy zakład długoterminowy jest obarczony sporym ryzykiem i wymaga cierpliwości. Niemniej, typując odpowiednio wcześnie można wyhaczyć ciekawe kursy, szczególnie jeśli uda nam się wskazać nieoczywistego kandydata do tytułu i rzeczywiście nasz typ okaże się trafiony. Zwycięzców możesz typować zarówno w sportach indywidualnych jak też drużynowych. Warto porównać kursy u poszczególnych bukmacherów, aby zgarnąć jak największą wygraną.

Kto zajmie miejsca 1-4? Zminimalizuj ryzyko

Zakład polegający na wytypowaniu najlepszej czwórki danych zawodów. W praktyce oznacza np. wskazanie jednego z zawodników czy jednej z drużyn, które znajdą się w parach półfinałowych. Ten rodzaj zakładu warto zastosować choćby w przypadku sportów walki, takich jak zapasy. Jak wiadomo, na macie może zdarzyć się dosłownie wszystko. Dlatego warto zabezpieczyć się przed ryzykiem porażki ulubionego zawodnika i zamiast stawiać na jego zwycięstwo czy obecność w finale, po prostu wybrać awans do czołowej czwórki. Oczywiście mniejsze ryzyko będzie skutkowało niższymi mnożnikami.

Olimpijski Combo Expert od forBET

Na deser kilka słów o interesującej ofercie bukmachera forBET. Zakłady specjalne z serii Combo (Pewniak, Expert, Fart) to mieszanka typów na dany dzień igrzysk. Grając zakłady łączone wybrane przez bukmachera (combo) z określonej kategorii, masz możliwość skorzystania z extra kursu. Zakłady dotyczą wygranych określonych drużyn bądź zawodników i są podane w przystępnej formie na stronie głównej. Po wybraniu combo zakładu znajdziesz na kuponie jasną informację o możliwej wygranej czy formie jego rozliczenia (np. gdy brany jest pod uwagę tylko regulaminowy czas gry).

Zakłady bukmacherskie Igrzyska Olimpijskie

Typ Numer 1: Norweżki Celują W Złoto

Zakład: Zwycięzca klasyfikacji końcowej w turnieju piłki ręcznej kobiet

Data finału: 8 sierpnia 2021 roku (godz. 15:00)

Miejsce zdarzenia: Yoyogi National Stadium (Tokio/Japonia)

Nasz typ: Norwegia

Kurs: 1.90

Bukmacher: Fortuna

Analiza: Mecze finałowe siatkówki i piłki ręcznej kobiet czekają nas ostatniego dnia igrzysk. W szczypiorniaku Norweżki są jednymi z faworytek do powiększenia dotychczasowego dorobku medalowego. W historii zdobyły już sześć medali – po dwa w każdym kolorze. W Rio Norweżki zdobyły brąz dzięki zwycięstwu z Holenderkami 36-26. W drużynie turnieju znalazły się bramkarka Kari Aalvik Grimsboe i grająca na pozycji pivota Heidi Loeke. Najwięcej bramek zdobyła z kolei Nora Moerk (62 trafienia przy 96 próbach). Doświadczona zawodniczka powinna poprowadzić koleżanki na szczyt.

Typ Numer 2: Bezlitosny Snyderman W Topce

Zakład: Zawodnik zajmie miejsce w przedziale 1-4 w klasyfikacji końcowej zapasów w stylu wolnym (do 97 kilogramów)

Data finału: 7 sierpnia 2021 roku (godziny popołudniowe)

Miejsce zdarzenia: Makuhari Messe, hala A (Tokio/Japonia)

Nasz typ: Kyle Frederick Snyder

Kurs: 1.35

Bukmacher: Betclic

Analiza: Reprezentant Stanów Zjednoczonych pochodzący z Baltimore nie bez przyczyny jest nazywany Snydermanem. To złoty medalista igrzysk w Rio de Janeiro sprzed czterech lat i dwukrotny mistrz świata (2015 – Las Vegas i 2017 – Paryż). Kyle czuje się niezwykle pewny siebie również tego roku i nie przebiera w słowach. – Lubię patrzeć na innych ludzi, widząc, że cierpią i wiedzieć, że czuję się od nich lepszy, mimo że robię to samo – przyznaje 25-latek. Jeśli Snyder będzie na macie równie bezkompromisowy jak w swoich wypowiedziach, z pewnością zamelduje się w TOP 4.

Typ Numer 3: Licząc Na Potknięcie Olbrzyma Z Gruzji

Zakład: Lasha Talakhadze nie zdobędzie złotego medalu

Data finału: 4 sierpnia 2021 roku (godz. 19:50)

Miejsce zdarzenia: Tokyo International Forum (Tokio/Japonia)

Nasz typ: Tak

Kurs: 5.00

Bukmacher: forBET

Analiza: Sporty siłowe mają swój urok, ale także brzydką stronę w postaci częstych kontuzji. Gruziński sztangista to jeden z faworytów do zdobycia złotego medalu w dwuboju. Złoty medalista z Rio osiągnął pięć lat temu wynik 473 kilogramów, a w tym roku (11 kwietnia) pobił rekord świata, osiągając 485 kg. Wielu ekspertów zastanawia się, czy stać go na przekroczenie bariery pół tony. Organizm 27-latka ma za sobą spore przeciążenia, w tym lata morderczego treningu. Choć oczywiście nie życzymy olbrzymowi z Sachkhere kontuzji, to świadomość, że uprawia kontuzjogenny sport sprawia, iż kurs 5.00 wystawiony przez bukmachera forBET jest dość atrakcyjny. Warunek? Niepowodzenie dominatora królewskiej kategorii powyżej 109 kilogramów.

Najczęściej pojawiające się pytania o zakłady bukmacherskie Igrzyska Olimpijskie

Gdzie szukać najlepszych kursów?

Najbardziej atrakcyjne mnożniki na zakłady bukmacherskie igrzyska olimpijskie znajdziesz w naszych materiałach. Śledź je na bieżąco!

Kto jest faworytem do zwycięstwa w zapasach mężczyzn w kategorii do 97 kilogramów (styl wolny)?

W opinii bukmacherów i ekspertów bezsprzecznie jest to Amerykanin Kyle Snyder.

Którzy bukmacherzy przedstawili super ofertę na zakłady długoterminowe?

W naszej opinii świetnie sprawdzają się na tym polu Betclic, forBET i Fortuna. Tym bukom możesz zaufać.

Czy Norweżki zdobędą złoto w turnieju olimpijskim szczypiorniaka?

Wiele na to wskazuje. Nora Moerk i spółka są głodne kolejnego spektakularnego sukcesu.

Gdzie można śledzić zmagania olimpijczyków?

Warto śledzić transmisje na kanale sportowym i aplikacji mobilnej telewizji polskiej oraz na kanałach Eurosport 1 i 2.